امدادگران اردبیلی به ۲۸۹ حادثه‌دیده کمک کردند

اردبیل - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی به ۲۸۹ نفر حادثه‌دیده در سه ماه اول امسال در مناطق مختلف این استان خبر داد.

رامین معبودی روز شنبه اظهارداشت: ۱۴۱ نفر در حوادث جاده‌ای، ۱۱۵ نفر در حوادث سیل و آبگرفتگی، ۲ نفر در حوادث کوهستان، چهار نفر مراجعه کننده حضوری، یک نفر در حوادث کوهستان و یک نفر هم در حادثه هوایی دچار حادثه شده بودند.

او افزود: در این حوادث ۱۱۴ نفر هم مصدوم شده بودند ، نیروهای جمعیت هلال احمر استان هفت نفر را به صورت سرپایی درمان و ۳۲ نفر را به مراکز درمانی منتقل کردند.

وی با اشاره به اینکه در این حوادث ۷۸ تیم عملیاتی شامل ۲۷۶ نفر عملیات نیرو به یاری حادثه‌دیدگان شتافتند، گفت: در سه ماه اول سال جاری برای امدادرسانی به حادثه‌دیدگان ۶۴ دستگاه روز خودرو آمبولانس، ۳۷ دستگاه روز ست نجات، ۱۰ دستگاه روز خودرو کمک‌دار سبک و یک دستگاه خودرو کمک‌دار سنگین به کار گرفته شد.

معبودی با بیان اینکه نیروهای جمعیت هلال احمر استان در تمامی ساعات شبانه‌روز آماده اعزام به حوادث هستند، اضافه‌کرد: با تماس تلفنی شماره ۱۱۲ ندای امداد در سریع‌ترین زمان ممکن به حادثه‌دیدگان امدادرسانی می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha