۷ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۰۹
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83835023
۰ نفر

برچسب‌ها

پلمب ۲ باغ ویلای متخلف در اندیمشک و برادرکشی در باوی

اهواز-ایرنا- ۲ باغ ویلا به دلیل برگزاری مراسم عروسی و تجمعات پرخطر در شهرستان اندیمشک پلمب و یک قاتل برادرکش در شهرستان باوی در دام پلیس گرفتار شد.

 به گزارش شنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ امیرعباس شهبازی با اعلام این خبر اظهار داشت:در راستای اقدامات پیشگیرانه از شیوع ویروس کرونا، پلیس امنیت عمومی اندیمشک پس از اطلاع از برگزاری مراسم پرخطر عروسی در ۲ باغ ویلا بررسی موضوع را در دستور کار قرار داد.

وی افزود: بلافاصله گروهی از ماموران انتظامی به سرپرستی فرمانده انتظامی اندیمشک ضمن هماهنگی قضایی، نسبت به پلمب این ۲باغ ویلای متخلف اقدام کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اندیمشک گفت:در همین رابطه سه نفر بازداشت و مالکان ویلاهای متخلف نیز برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

وی بابیان اینکه برگزاری هرگونه مراسم و تجمع، بدون رعایت پروتکل‌های ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا و شیوه‌نامه‌های بهداشتی ممنوع است ،تاکید کرد: پلیس در صورت مشاهده چنین مراسمی با مالکان اماکن و برگزارکنندگان برابر مقررات قاطعانه برخورد خواهد کرد.

 دستگیری قاتل فراری در شهرستان باوی 

فرمانده انتظامی خوزستان گفت :در ساعت ۲۰:۱۵ دقیقه شامگاه جمعه در یکی از روستاهای شهرستان باوی مردی به هویت (ا_ح) ۳۸ ساله با اسلحه شکاری در منزل خود به قتل رسید.

سردار حیدر عباس زاده  افزود: بلافاصله پلیس آگاهی شهرستان و عوامل انتظامی درصحنه قتل حاضرشدند و با کار اطلاعاتی در کمتر از چهار ساعت قاتل به هویت (ع_ح) را شناسایی و دستگیر کردند.

وی گفت: در تحقیقات به عمل آمده متهم به قتل برادر خود اعتراف و علت و انگیزه خود را از قتل اختلاف خانوادگی و ملکی عنوان کرد.

وی تصریح کرد: ضمن بازسازی صحنه قتل، یک قبضه سلاح وینچستر پنج تیر بکار رفته در قتل به همراه ۱۴ عدد فشنگ مربوطه از مخفیگاه متهم کشف شد.

انهدام باند سرقت از افراد کهنسال در دزفول

 فرمانده انتظامی دزفول  اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت به عنف از افرد کهنسال در سطح شهرستان بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی دزفول قرار گرفت.

سرهنگ روح اله گراوندی افزود : ماموران پلیس آگاهی با انجام کار اطلاعاتی موفق شدند هویت سه سارق حرفه‌ای را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی طی عملیاتی ضربتی متهمان را در مخفیگاهشان دستگیر کردند .

وی با اشاره به مواجهه حضوری و شناسایی سارقان توسط مالباختگان اظهار داشت : متهمان در تحقیقات تکمیلی ماموران به ۹ فقره سرقت شامل  سه فقره سرقت به عنف و ۶ فقره موبایل قاپی از افراد کهنسال اعتراف کردند .

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =