علیپور: برد مقابل پیکان سخت نیست

تهران- ایرنا- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیکان بازیکنان و کادرفنی خوبی دارد اما اگر بتوانیم خواسته‌های کادر فنی را در زمین انجام دهیم گرفتن سه امتیاز سخت نخواهد بود.

«علی علیپور» در خصوص آخرین وضعیت این تیم در آستانه بازی با پیکان در هفته بیست و دوم لیگ برتر که روز یکشنبه برگزار می‌شود، تصریح کرد: بعد از اتفاقاتی که کل کشور را درگیر ویروس کرونا کرد دوباره تمرینات را زیر نظر کادر فنی آغاز کردیم و الان شرایط بدنی ما خیلی خوب است. همچنین ۴ بازی تدارکاتی انجام دادیم تا به شرایط مسابقه نزدیک شویم و فکر می‌کنم تا حدود زیادی از کارهای تاکتیکی مد نظر کادر فنی را در زمین انجام دادیم. در حال حاضر آماده بازی با پیکان هستیم تا بتوانیم اولین گام را بعد از چند ماه تعطیلی لیگ برتر محکم برداریم تا بتوانیم در ادامه بازی‌ها روند خوبی برای قهرمانی در پیش بگیریم.

وی در خصوص شرایط تیم پیکان که این روزها در قعر جدول است، افزود: پیکان تیم خوبی است اما شرایط این تیم به گونه‌ای است که چیزی برای از دست دادن ندارد. پیکان بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد و در هر پست از بازیکنان خوبی بهره می‌برد اما شرایط آنها به گونه‌ای است که حالا در انتهای جدول هستند. هم ما و هم پیکان نیاز به امتیاز این بازی داریم و به نظرم بازی سختی خواهد بود هر چند که اگر بتوانیم خواسته‌های کادرفنی را در زمین انجام دهیم گرفتن سه امتیاز سخت نخواهد بود.

مهاجم تیم پرسپولیس در واکنش به شکست استقلال مقابل فولاد و اینکه فاصله امتیازی تیم‌ها در جدول مثل گذشته باقی ماند، اظهار داشت: اختلاف امتیاز همان ۱۰ امتیاز ماند اما ما در کل روی این اصول پایبند هستیم که در زمین کار خودمان را می‌کنیم و توجهی به نتایج سایر تیم‌ها نداریم.

علیپور در خصوص دوری چند ماهه از مسابقات و اینکه این مسئله چقدر می‌تواند روی عملکرد پرسپولیس تاثیر گذار باشد ادامه داد: به هر حال این شرایط برای همه تیم‌ها وجود دارد اما کادرفنی به همین خاطر بازی‌های تدارکاتی را برگزار کرد تا ما در شرایط بازی بمانیم.

وی درباره اینکه در ۹ بازی باقی مانده پرسپولیس در لیگ برتر چقدر برای خودش شانس گلزنی و بالابردن آمار گلزنی قائل است، اظهار داشت: من به این مسئله امیدوارم اما همه مهاجمان هدف‌شان گل زدن است هر چند که برای من مهمترین هدف، موفقیت تیم است اما در روند بازی هر چه پیش بیاید همان کار را انجام خواهیم داد.

علیپور در مورد اینکه پرسپولیس امسال چه چشم اندازی دارد و همانند سال گذشته به دنبال دبل در قهرمانی است گفت: نخستین هدف ما که برای آن برنامه‌ریزی کرده‌ایم قهرمانی در لیگ برتر است و سپس به جام حذفی فکر می‌کنیم. ما بازی به بازی پیش می‌رویم و روی بازی‌های خودمان تمرکز می‌کنیم تا بتوانیم افتخارآفرین شویم. این را هم در نظر داشته باشید که ما در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور داریم و باید آنجا هم بتوانیم روند خوبی داشته باشیم تا به هدفمان برسیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =