۶ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۲
کد خبرنگار: 1450
کد خبر: 83834668
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه پلدختر: مبارزه با فساد مطالبه مردم است

خرم آباد - ایرنا - امام جمعه پلدختر گفت: مبارزه با فساد مطالبه ملت شریف و شهید پرور ایران است که در دستور کار قوه قضاییه می باشد.

 حجت الاسلام سید محسن موسوی در خطبه های نماز جمعه پلدختر با بیان این که هیچ تبعیضی در دستگاه قضا پذیرفته نیست گفت: آنجایی که یک متهم متصل به یک مقام مسوول باشد و بخواهند از جرم او بگذرند ولو شخص معاون قوه قضاییه باشد باید رای و عدالت در رابطه باوی اجرا شود زیرا نمی شود با دستمال کثیف شیشه را پاک کرد.

وی با گرامیداشت هفته قوه قضاییه، یادآور شد: دستگاه قضا با محوریت عدالت خواهی در تلاش است تا با گفتمان مبارزه با فساد ، مفسدان اقتصادی  را پاک سازی کند.

امام جمعه پلدختر در فراز دیگری از خطبه ها به مناطق سیلزده اشاره کرد و گفت: دولت تسهیلات زیادی را به مردم سیل زده پلدختر اختصاص داد ولی میزان خسارت به حدی است که این تسهیلات جوابگو نیست.

وی به ایمن سازی حاشیه رودخانه کشکان در پلدختر اشاره کرد و افزود: ادامه تکمیل دیواره ساحلی در پایین دست از مطالبات به حق مردم پلدختر به ویژه ساکنان سازمانی ها و بخش غربی شهر بود که به طور مکرر برای تحقق این امر به دفتر امامت جمعه مراجعه می کردند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =