وزیر ورزش:‌ از برنامه‌های توسعه‌ای فدراسیون تنیس حمایت می‌کنیم

تهران- ایرنا- مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش در دیدار با مسئولان فدراسیون تنیس به اهمیت توسعه رشته تنیس روی میز در بین مردم تاکید کرد و گفت: ‌وزارت ورزش از برنامه‌های توسعه‌ای فدراسیون تنیس حمایت خواهدکرد.

در این دیدار داود عزیزی، رییس فدراسیون تنیس گزارشی از وضعیت موجود این رشته و شرایط کنونی تنیس ایران در قاره آسیا همراه با گزارشی از برنامه‌های این فدراسیون ارائه کرد.

وزیر ورزش و جوانان نیز رشته تنیس را، رشته ای مهیچ و پرطرفدار بین جوانان و خانواده‌ها عنوان کرد و بر ظرفیت کنونی این رشته در ایران و برخورداری از استعدادهای خوب در نقاط مختلف کشور تاکید کرد.

سلطانی فر گفت: ‌انتظار از فدراسیون تنیس این است تا زمینه را برای رشد این رشته ورزشی در تمامی ابعاد همگانی و قهرمانی فراهم کند و در قالب برنامه‌های مدیریت جدید فدراسیون روند رو به رشد تنیس ایران در عرصه رقابتی آسیا دنبال شود و جایگاه کنونی این رشته در آسیا متناسب با شایستگی ورزشکاران کشور ارتقا یابد.

مجمع انتخابات ریاست فدراسیون تنیس ۱۱ خردادماه امسال برگزار شد و داود عزیزی برای مدت چهارسال ریاست این فدراسیون را به عهده گرفت.پیش از وی مجید شایسته ریاست این فدراسیون را عهده‌دار بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =