امام جمعه یزد: مسوولان به فکر معیشت مردم باشند

یزد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: گرانی و گرانفروشی‌های اخیر فشار زیادی بر مردم و اقشار آسیب‌پذیر جامعه وارد کرده و باید مسوولان به فکر معیشت مردم باشند.

آیت‌الله محمدرضا ناصری امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته یزد با اشاره به اینکه اساسی‌ترین وظیفه مسوولان، حل مشکلات اقتصادی مردم است افزود: دولتمردان با درایت و برنامه‌ریزی مدون به دنبال چاره‌جویی حل نیازهای مردم باشند.

وی ادامه داد: نیاز اصلی مردم و کشور فقط مسائل سیاسی نیست بلکه مطالبه عمومی جامعه این است که مسوولان جلو گرانی‌ها و برخی گرانفروشی‌ها را بگیرند.

امام جمعه یزد اظهار کرد: ایجاد تولید و اشتغال و حل امور کشور در بخش‌های فرهنگی و اقتصادی محور اساسی و درخواست اصلی از مسوولان در سطح کلان تا پایین است. 

ناصری یزدی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی همواره به دنبال سوء استفاده از وضعیت موجود برای ضربه‌زدن به کشور و ایجاد ناامیدی در بین مردم و جامعه هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان اظهار کرد: باید با برنامه‌ریزی، نظارت، کنترل قیمت‌ها و برخورد لازم و جدی با متخلفان و گرانفروشان در برابر اهداف دشمنان مقابله کرد.

ناصری یزدی به صدور قعطنامه اخیر علیه ایران توسط برخی کشورها اشاره کرد و با محکوم کردن آن از مردم و مسوولان خواست با همدلی برای تحقق اهداف کشور مقاوم باشند.

وی هفته قوه قضاییه و یاد و خاطره شهید آیت الله بهشتی را گرامی داشت و بر مبارزه جدی دستگاه قضا با فساد و ناهنجاری‌های فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد.

قبل از خطبه‌های نمازجمعه رییس‌کل دادگستری یزد در گزارشی به فعالیت‌های این مجموعه در استان اشاره کرد.

نمازجمعه در ۲۸ نقطه در استان یزد برگزار می‌شود.                 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =