سپاه ۵۰۰ میلیارد ریال کمک مومنانه درهرمزگان جمع آوری کرد

بندرعباس- ایرنا- فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: ۵۰۰ میلیارد ریال کمک مومنانه به منظور حمایت از خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از کرونا در استان جمع آوری شد.

سردار اباذر سالاری روز جمعه به مناسبت هفته قوه قضاییه درنشست وی و کادر سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با رییس کل دادگستری استان افزود: این کمک‌های نقدی و غیرنقدی در راستای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و در سایه حمایت‌های دستگاه قضایی استان بویژه دادگستری صورت گرفته که جای قدردانی دارد. 
وی با تبریک هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد وخاطره شهدای هفتم تیر بویژه شهیدبهشتی اظهارداشت: مجموعه سپاه پاسداران با همه ظرفیت‌ها آماده تشریک مساعی و همکاری با دستگاه قضایی است تا از این طریق موجبات آرامش مردم را فراهم آورد.

رضایت مردم عزم دستگاه قضایی را در روند فعالیت‌ها جدی تر کرده است
 رییس کل دادگستری استان هرمزگان نیز ابرازداشت: رضایت وحمایت مردم از اقدامات دستگاه قضایی در برخورد با متخلفان، مبارزه با مفاسد اقتصادی و تدابیر اثربخش در سایر حوزه‌ها، عزم ما را در ادامه روند فعالیت‌های پیش رو جدی تر کرده است.
علی صالحی، تکریم ارباب رجوع را از مهم‌ترین اولویت‌های دادگستری هرمزگان برشمرد و یادآورشد: مسیر تحول در دستگاه قضایی استان با کار شبانه روزی قضات و کارکنان درحال پیمودن است.
وی همچنین با تجلیل از عملکرد انقلابی سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف تصریح کرد: امروز شاهد هستیم که سپاه درهمه مسائل کشور پرچمدار عزت و سربلندی است، چنانچه در زمان بحران‌های ناشی از سیل، زلزله و حتی شرایط فعلی کشور تحت تاثیر ویروس کرونا، سپاه و بسیج درخط مقدم حضور دارند.
 رییس شورای قضایی هرمزگان در ادامه از بدنه مردم بودن را یکی از ویژگی‌های شاخص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برشمرد و تصریح کرد: برای مردم ثابت شده که علاوه بر عمل به وظیفه ذاتی، در مسائل جانبی نیز مجموعه سپاه با لبیک به فرامین رهبرمعظم انقلاب در کنار مردم حضور دارد.
 وی با اشاره به فعالیت‌های مشترک دستگاه قضایی و سپاه در صیانت از حقوق بیت المال به اقدامات صورت گرفته در زمینه رفع تصرف از اراضی ملی و مقابله با صید ترال اشاره و خاطرنشان کرد: دادگستری هرمزگان در راستای پیگیری حقوق مردم آمادگی لازم برای هر نوع همکاری و هم افزایی را با سپاه دارد.
یکم تا هفتم تیرماه بمناسبت سالروز شهادت آیت الله  شهید بهشتی(ره) و جمعی از یاران انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) به عنوان هفته قوه قضاییه نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =