ملت در برخورد با مفسدان اقتصادی حامی قوه قضاییه است

سمنان- ایرنا- امام جمعه موقت سمنان گفت: قوه قضاییه حرکتی را در مقابله با مفسدان اقتصادی آغاز کرده است که مردم حامی آن هستند.

حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین مهدوی نژاد در خطبه های نماز جمعه این هفته سمنان در مصلای این شهر افزود: وظیفه اصلی قوه قضاییه اجرای عدالت و مقابله با فساد است.

وی با اشاره به اینکه به تعبیر رهبری در برخورد با فساد نباید تسامح داشت و باید قاطعانه برخورد شود، بیان کرد: با حضور حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در قوه قضاییه برخورد با مفسدان اقتصادی آغاز شده که نور امید را در دل مردم روشن کرده است.

امام جمعه موقت سمنان افزود: مردم از این قوه برخورد با دانه‌درشت‌های اقتصادی را خواستار هستند و دراین مسیر از قاضی های شجاع حمایت و قدردانی می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه برای برچیده شدن فساد باید جلوی افراد وابسته را گرفت، خاطرنشان کرد: مردم امیدوارند قوه قضاییه با قاطعیت تمام مقابل مفسدان اقتصادی که زالوصفت‌هایی به شکل های مختلف هستند بایستد.

مهدوی نژاد با اشاره به روز جهانی مقابله با موادمخدر، گفت: سوداگران مرگ به دنبال سود اقتصادی هستند اما این مساله برای دشمنان انقلاب جنبه سیاسی و تهاجمی دارد و به همین دلیل از آن حمایت می کنند.

وی از خانواده ها خواست تا جای ممکن از فرزندان خود در برابر آلودگی به موادمخدر مراقبت کنند و در تربیت آنان حساس باشند تا جامعه ای سالم داشته باشیم.

امام جمعه موقت سمنان با اشاره به مساله حقوق بشر آمریکایی و با تاکید بر اینکه باید جنایات آمریکا بازگو شود تا همه چهره واقعی این شیطان بزرگ را بشناسند، بیان کرد: از سال ۱۳۳۲ با نفوذ آمریکا در ایران جنایت های این شیطان بزرگ آغاز شد.

وی ادامه داد: شهادت افراد انقلابی با هدایت آمریکا و به دست منافقین، حمایت از صدام حسین برای به راه انداختن جنگی هشت ساله و امروز با تحریم های اقتصادی، آمریکا همواره دشمنی خود را با ایران آشکارکرده است.

مهدوی نژاد افزود: برخی می خواهند چهره آمریکا را پاک جلوه دهند ولی امروز تمام دنیا می دانند که سفارتخانه های آمریکا در کشورهای مختلف محل فساد است.

وی تاکید کرد: آمریکا با دردسرهایش برای ایران اسلامی تنها به خود زحمت داده است و نتوانسته انقلاب را سرنگون و سست کند.

امام جمعه موقت سمنان با انتقاد از گرانی های کمرشکن در جامعه، از مسوولان خواست با همراهی نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای بهبود وضعیت اقتصادی چاره اندیشی و برنامه‌ریزی کنند.

وی گفت: به فریاد مردم برسید، ملت ایران صبور است  ولی نباید نسبت به آنها غفلت کرد، با مقابله با فساد در بخش های مختلف، گرانی های افسارگسیخته باید از بین برود.

مهدوی نژاد به انتقال زندان سمنان به خارج از این شهر در هفته گذشته اشاره و اضافه کرد: از تمام مسوولان و بخش های استان که در این مساله دخیل بودند قدردانی می کنیم، امید است از بنای میراثی در مرکز شهر استفاده بهتری شود و از سویی برای تردد خانواده ها به زندان در مکان جدید تمهیداتی اندیشیده شود تا جلوی هرگونه سوءاستفاده گرفته شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =