گواردیولا: ما مغرور شدیم؛ لیورپول باورنکردنی بود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی گفت: به لیورپولی‌ها بابت قهرمانی تبریک می‌گویم؛ آنها فصل باورنکردنی را پشت سرگذاشتند در حالی که ما برخلاف فصول قبل نتیجه نگرفتیم و مغرور شدیم.

تیم فوتبال منچسترسیتی انگلیس در چارچوب هفته سی‌ و یکم رقابت‌های لیگ جزیره در خانه چلسی با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد تا بدین ترتیب قهرمانی لیورپول در فاصله هفت هفته تا پایان رقابت‌ها قطعی شود.

پپ گواردیولا بعد از این اتفاق به رقیب خود تبریک گفت و اظهار داشت: به لیورپولی‌ها بابت قهرمانی تبریک می‌گویم. آنها فصل باورنکردنی را پشت سرگذاشتند. در حالی که ما برخلاف فصول قبل نتیجه نگرفتیم. فکر می‌کنم بعد از کسب چهار مقام قهرمانی در یک فصل مغرور شدیم و به خود گفتیم که وقت داریم.اما آنها فاتح لیگ قهرمانان اروپا شدند و همین موفقیت به آنها اعتمادبنفس فوق‌العاده‌ای بخشید.

وی در ادامه همچنین گفت: این که لیورپولی‌ها ۳۰ سال از قهرمانی لیگ برتر دور بودند، به آنها انگیزه بیشتری در این راه بخشید. به این ترتیب در هر بازی به گونه‌ای بازی کردند که گویی آخرین بازی‌شان است.

گفتنی است تیم‌های منچسترسیتی و لیورپول پنجشنبه این هفته در لیگ جزیره باید به دیدار یکدیگر بروند. دیدار رفت با برتری سه بر یک لیورپول در بازی جنجالی خاتمه پیدا کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =