امام جمعه کرمان: مسئولان به کنترل قیمت‌ها  اهتمام ورزند

کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تاکید بر این مطلب که مسئولان امر باید به کنترل قیمت ها توجه ویژه ای داشته باشند، گفت: بخشی از گرانی ها جنبه جهانی دارد اما بخش قابل توجهی از آن به دلیل بی توجهی و فقدان برنامه است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی در آئین این هفته نماز جمعه کرمان ضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی افزود: دولت، مجلس و کسانی که در این عرصه توانمند هستند باید به فکر مردم باشند و جلوی گرانی های افسارگسیخته را در این شرایط که کشور دچار آسیب جدی و مبارزه با بیماری کرونا است را بگیرند.

وی اظهارداشت: تقاضای ما از همه مردم این است که دستورات بهداشتی را با دقت رعایت و مراعات کنند تا کشور به فضل  خداوند از بلای کرونا عبور کند.

 امام جمعه کرمان به اهمیت دو نعمت  سلامتی و امنیت اشاره و بیان کرد: پس از ورود ویروس منحوس کرونا به کشور بسیاری از افراد احساس خطر کردند و اتفاقات بسیار زیادی رقم خورده است و باید به رعایت پروتکل ها برای عبور از این بیماری توجه ویژه ای صورت گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه و سالروز شهادت آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران ایشان، تاکید کرد: قضات و کارکنان در دستگاه قضا در ماموریت های بسیار دشوار حضور یافته و به مردم خدمت می کنند و جا دارد که از تلاش های آنها تقدیر کنیم.

وی از اقدامات و تلاش های مجموعه قضایی در استان پهناور کرمان نیز تقدیر کرد و گفت: هر چه به جلو می رویم، موضوع حقوق بشر آمریکایی خود را بیشتر نشان می دهد و رسوایی این حقوق بشر که در آن دفاع از بشر به هیچ عنوان فهمیده نمی شود و در عمل بیان تفکر پوشالی لیبرالیسم است را در دنیای امروز به خوبی نشان می دهد.

خطیب جمعه کرمان با اشاره به این مطلب که امروز بر رنگین پوستان در آمریکا چه می گذرد، گفت: امروز این افراد  ظالمانه در زیر پا و چکمه های ننگین پلیس آمریکا جان می دهند و این نگاه ظالمانه و توجه به حقوق بشر یک روزی در کشورهای جهان سوم خود را نشان می داد و امروز در قلب کشورهای مدعی مهد تمدن خود را ظاهر کرده  و آنها را در اوج وحشی گری می بینید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =