۶ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۶
کد خبرنگار: 2651
کد خبر: 83834525
۲ نفر

برچسب‌ها

فوت سه راننده تاکسی بر اثر ابتلا به کرونا در شوشتر

اهواز- ایرنا - مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شوشتر با اشاره به ابتلای رانندگان تاکسی زیادی به ویروس کرونا گفت: سه راننده در هفته گذشته به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

علیرضا تقی‌پور بیرگانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رانندگان تاکسی‌های شهری در طول روز با افراد زیادی در تماس هستند و به همین دلیل بیش از دیگران در معرض بیماری‌های ویروسی قرار دارند.

وی ادامه داد: نهادها و گروه‌های حامی آسیب دیدگان کرونا نیاز است به رانندگان حوزه حمل ونقل توجه داشته باشند چراکه درآمد رانندگان بیش از ۵۰ درصد کاهش یافته است.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شوشتر گفت: خدمات دهی به مردم با این شرایط تعطیل نشده و طرح فاصله گذاری اجتماعی از اواسط فروردین ماه در تاکسی‌ها با نصب کاور جداکننده اجرایی شد.

وی افزود: به دلیل انتقال سریع این ویروس، رانندگان و شهروندان در سفرهای درون شهری ضمن رعایت نکات بهداشتی به منظور حفظ سلامتی خود و دیگران حتما از ماسک استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شوشتر با اشاره به ابلاغیه اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور مبنی بر استفاده از ماسک و رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی حین خدمات گفت: رانندگان تا رسیدن به وضعیت سفید در شهرستان نسبت به رعایت بهداشت و طرح فاصله گذاری اجتماعی با حذف یک مسافر و لزوم توجه بیشتر به سلامت خود و مسافران اقدام کنند.

وی افزود: درصورت رعایت نکردن ضوابط بهداشتی، بازرسان تاکسیرانی اقدامات باز دارنده‌ای چون هدایت پارکینگ و جرایم مالی انجام می‌دهند. 

تقی‌پور با قدردانی از زحمات و تلاش‌های این صنف خدوم به خصوص در رعایت پروتکل بهداشتی در ایام خاص، گفت: برای خدمات دهی بهتر به مشارکت و همراهی بیشتر مردم نیاز داریم.

وی افزود: شهروندان درصورت داشتن شکایت از کرایه بیش از نرخ مصوب و رعایت نکردن بهداشت از سوی رانندگان تاکسی می‌توانند مراتب را از طریق شماره تماس ۰۶۱۳۶۲۲۸۳۱۰ اطلاع دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =