۶ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۰۲
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83834478
۰ نفر

برچسب‌ها

امنیت خوبی در کشورمان حکمفرما است

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه پاوه گفت: امروز با هوشیاری و تلاش‌های شبانه روزی نهادهای امنیتی بخصوص نیروهای انتظامی و مرزبانی، امنیت خوبی در کشورمان حکمفرما است.

ماموستا «ملاقادر قادری» روز جمعه در دیدار با فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه اظهارداشت: امنیت موجود در کشور آرزوی بسیاری از کشورهای دیگر در منطقه و سایر نقاط جهان حتی کشورهای اروپایی است.

وی ادامه داد: این امنیت ساده به دست نیامده است بلکه حاصل ۴۱ سال تلاش بی وقفه و مجاهدانه نیروهای مسلح است که شبانه روز پای کار بوده اند.

ماموستا قادری همچنین با قدردانی از اقدامات نیروهای مرزبانی استان کرمانشاه و هنگ مرزی پاوه، گفت: تلاش آنها در راستای امنیت بخشی به مرزها و مقابله با پدیده هایی مثل قاچاق ستودنی است و جای تقدیر فراوان دارد.

مرزهای استان کرمانشاه در امنیت کامل قرار دارد

فرمانده مرزبانی کرمانشاه نیز در این دیدار از وجود امنیت کامل در مرزهای استان سخن گفت و افزود: نیروهای مرزبانی شبانه روز و با همه توان خود از امنیت موجود حراست و پاسداری کرده و به هیچ متجاوزی اجازه عرض اندام نمی دهند.

سردار «یحیی الهی» با اشاره به گستردگی مرزهای استان کرمانشاه، ادامه داد: با این حال همکاران ما با تاسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اجازه کوچکترین ناامنی را نداده و نخواهند داد تا ملت بزرگ ایران اسلامی کوچکترین هراسی در این خصوص نداشته باشند.

وی در پایان از رهنمودها و حمایت های همیشگی ماموستا قادری از نیروهای مرزبانی قدردانی کرد و گفت: وجود با برکت ایشان در منطقه قوت قلب و آرامش خاطری برای همه ما است و امیدوارم حمایت های ایشان همچنان از مجموعه مرزبانی استان تداوم یابد. 

اخبار مرتبط