۶ تیر ۱۳۹۹،‏ ۹:۳۲
کد خبرنگار: 987
کد خبر: 83834390
۰ نفر

برچسب‌ها

نوبخت از پارک علمی و فناوری سلامت اصفهان بازدید کرد

اصفهان- ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه روز جمعه به همراه جمعی از مسوولان اصفهان از پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی این استان بازدید کرد.

محمدباقر نوبخت در دومین روز سفر خود به استان به همراه عباس رضایی استاندار با حضور در برخی از شرکت‌های این مجموعه در جریان فعالیت و تولیدات علمی و خدماتی پارک قرار گرفت.

پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در محل پردیس شماره ۲ دانشگاه با هدف  تبدیل ایده های برتر حوزه های مختلف سلامت به محصول دی ماه ۹۷ در زمینی به مساحت ۲۱ هکتار افتتاح شد.

هم اکنون بیش از ۴۰ شرکت و مجموعه فن آور در پارک علم و فناوری سلامت مستقر شده که اکنون ۱۲ مجموعه با محوریت کرونا فعالیت می کنند.

در پارک علم و فناوری سلامت، ده خوشه فناوری در حوزه های فناوری های نوین و در زمینه زیست فناوری، مهندسی ژنتیک، بیوتکنولوژی، فناوری مواد جدید نانو، لوازم و تجهیزات پزشکی، دارو و فرآورده های دارویی، گیاهان دارویی و طب سنتی، صنایع غذایی و صنایع تبدیلی، آرایشی و بهداشتی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای علوم پزشکی و دامپزشکی فعال است.
استان اصفهان دارای بیش از ۶ هزار تخت بیمارستانی در ۵۳ بیمارستان (۳۸ دولتی و ۱۵ خصوصی و خیریه) است.

رییس سازمان برنامه و بودجه  امروز در آخرین روز سفر دو روزه خود به استان اصفهان از چندین طرح بازدید و سرانجام در آیین گرامیداشت هفتم تیر در اردستان شرکت می‌کند.

بازدید از طرح کنارگذر شرق اصفهان و کارخانه انتخاب و واحد هسا و شرکت در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در استانداری اصفهان از جمله برنامه های روز پنجشنبه رییس سازمان برنامه و بوجه و وزیر راه و شهرسازی در این استان بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =