۶ تیر ۱۳۹۹،‏ ۸:۲۱
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83834369
۰ نفر

برچسب‌ها

فعالان فرهنگی مهریز تجلیل شدند

یزد - ایرنا - با حضور امام جمعه و جمعی از مسوولان پنجشنبه‌ شب تعدادی از اعضای فعال فرهنگی در امر برگزاری مناسبت‌های دینی به خصوص نماز عید فطر مهریز تجلیل شدند.

در این مراسم امام جمعه مهریز به اهمیت همکاری مردم و هیات‌های مذهبی در اجرای برنامه‌ها در کنار سازمان‌ها و مسوولان به عنوان عنوان یک ضرورت اشاره کرد و افزود: باید بیش از گذشته برای انجام بهتر امور از همکاری مردم مومن استفاده کرد.

حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی ادامه داد: مردم و جوانان مومن در تمامی محلات آماده همکاری هستند و بدون شک این کار مسوولان است که زمینه‌سازی آن را با درایت و همکاری نهادهای فرهنگی و تبلیغی و کمک رسانه‌های گروهی فراهم کنند.

رییس شورای فرهنگ عمومی مهریز ابه اهمیت وحدت برای پیگیری مطالبات و تحقق اوامر مقام معظم رهبری اشاره کرد و یادآور شد: تمامی موفقیت‌ها و شکست دشمن در گرو همدلی و داشتن بصیرت است.

محی‌الدینی اظهار کرد: دشمنان برای ضربه‌زدن به اصل نظام اسلامی، وحدت و اعتقادات را نشانه رفته‌اند و باید با هوشیاری و اطاعت از مقام معظم رهبری برای شکست دادن اهداف شوم آنها تلاش کرد.

وی گفت: نهادهای فرهنگی و آموزشی با برنامه‌ریزی  از تمامی ظرفیت‌ هیات‌های مذهبی و تشکل‌های دینی برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی استفاده کنند و همواره قدردان مردم فهیم و انقلابی باشند.

مهریز ۱۵۰ هیات مذهبی و ۳۰۰ مسجد دارد.

مرکز این شهرستان در ۳۰ کیلومتری شهر یزد است.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =