۶ تیر ۱۳۹۹،‏ ۷:۰۴
کد خبرنگار: 1154
کد خبر: 83834287
۰ نفر

برچسب‌ها

قدردانی خادمیاران رضوی از فعالان مبارزه با کرونا در میبد

یزد- ایرنا- خادمیاران حرم رضوی با حضور در میبد از برنامه‌های جشن زیر سایه خورشید بازدید و از فعالان مبارزه با کرونا در این شهرستان قدردانی کردند.

خادمیاران حرم رضوی با حضور در مصلی آیت الله اعرافی و با خواندن زیارت امام رضا (ع) و مداحی، خدمات همه فعالان مبارزه با کرونا که به صورتهای گوناگون در عرصه سلامت ، دوخت ماسک و آماده کردن مواد ضد عفونی ، نظافت شهر و رسانه خدمت‌رسانی کردند را پاس داشتند.

آنها همچنین در سال جهش تولید از یکی از مجتمع‌های فعال صنعتی بازدید و همراه با دیدار از مسوولان و کارگران زحمتکش به اجرای مداحی و خواندن صلوات خاصه امام رضا (ع) در فضای کارخانه پرداختند.

خادمیان در ادامه با رفتن به بارگاه امامزاده خدیجه خاتون (س) میبد و زیارت امامزاده، با مردم که به عشق امام رئوف مشتاقانه به استقبال آنها آمده بودند ملاقات کرده و به آنها نمک تبرک امام رضا(ع) اهدا کردند.

از دیگر برنامه های‌خادمیارن رضوی فاتحه خواندن بر سر گلزار شهدای شهیدیه و امام جمعه فقید شهرستان و مداحی ، حضور در منزل دو نفر از بیماران محله ، رفتن به منزل یکی از شهدا به دنبال دعوت فرزند شهید از آنها ، حضور در روستای حجت آباد و ملاقات با خانواده شهدا و مردم روستا بود.

مرکز شهرستان ۱۰۵هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد قرار دارد.    

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =