امام جمعه گنبد: اخبار ایرنا می‌تواند سرمشق دیگر رسانه‌ها باشد

گنبدکاووس - ایرنا - امام جمعه گنبد کاووس با تقدیر از عملکرد نمایندگی خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در این شهرستان شرقی استان گلستان گفت که نحوه اطلاع رسانی و اخبار ایرنا می‌تواند سرمشق دیگر رسانه‌ها باشد.

حجت الاسلام والمسلمین محمود ترابی روز پنجشنبه در نشستی به منظور معارفه سرپرست خبرگزاری ایرنا در گنبدکاووس اظهار داشت: جایگاه و کارکرد ایرنا به عنوان خبرگزاری رسمی کشور بی‌بدیل است و می‌طلبد تا این جایگاه خطیر بیش از این برای مردم و مسوولان تبیین شود.

وی با بیان اینکه انعکاس صحیح اخبار و بیان دغدغه‌های مردم به افزایش آگاهی جامعه و رفع مشکلات کمک می‌کند، گفت: خبرنگاران ایرنا در گنبدکاووس برای پوشش اخبار منطقه تلاش وافری دارند و انتصاب نیروی بومی با سابقه خوب و شناخت کامل نسبت به منطقه از سوی مدیران سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی برای مدیریت اخبار این شهرستان شایسته احترام است و آنرا را باید به فال نیک گرفت.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس هم گفت: خبرگزاری ایرنا در حوزه اطلاع رسانی و بیان مشکلات و توانمندی‌های منطقه موفق و به دور از حاشیه عمل کرده‌ است.

عبدالقدیر کریمی افزود: نگاه تیزبین خبرنگاران ایرنا نسبت به بیان دغدغه‌ها و مشکلات گنبدکاووس و شرق گلستان انصافا نقش موثری در سرعت بخشیدن به توسعه منطقه داشته است.

وی خاطرنشان کرد: سرپرست خبرگزاری ایرنا در گنبد نسبت به منطقه شناخت مناسبی دارد و شخصا اطلاع دارم مردم و مسوولان شهرستان هم از عملکرد خبری وی طی سالیان اخیر رضایت دارند.

در این مراسم "علی لکزانوری" به عنوان سرپرست ایرنا در گنبدکاووس معرفی و از زحمات "تاج محمد شیری گنبد" رییس قبلی که به افتخار بازنشستگی نائل شد، تجلیل به عمل آمد.

لکزانوری دانش آموخته رشته علوم سیاسی در مقطع ارشد است و نزدیک به دو دهه تجربه کار خبری دارد. 

تاج محمد شیری رییس قبلی ایرنا گنبد نیز از خبرنگاران باسابقه ایرنا در استان گلستان است که تجارب مدیریت خبری در استانهای تهران، مازندران، گلستان و کرمان داشته است.

شیری همچنین به مدت بیش از دو سال رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی در کشور ترکمنستان بوده است.

حوزه فعالیت دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی گنبدکاووس هفت شهرستان واقع در شرق استان گلستان است.

سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان قدیمی‌ترین نهاد خبری ایران حدود ۸۶ سال سابقه دارد.

استان گلستان حدود ۱.۹ میلیون نفر جمعیت دارد و با کشور ترکمنستان همسایه است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =