دشمنان می‌خواهند التهابات اجتماعی را در ایران افزایش دهند

مشهد- ایرنا- مشاور وزیر و مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی گفت: دشمنان می‌خواهند التهابات اجتماعی را در ایران افزایش دهند و حتی مامورانی را برای این منظور به ایران فرستادند.

مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی روز پنجشنبه در نشست شورای قضایی استان با اشاره به سرمایه گذاری ویژه دشمن روی خراسان رضوی، شکست طرح های امنیتی آمریکایی‌ها طی ۲ سال گذشته را تشریح کرد و گفت: تظاهراتی که اخیراً در آمریکا ایجاد شده و ۲۵ روز است آنها را درگیر کرده، برای ما برنامه ریزی شده بود اما موفق به پیشبرد اهداف خود نشدند. 
وی در این نشست که به مناسبت هفته قوه قضائیه برگزار شد با گرامیداشت این هفته خطاب به مسوولان قضایی استان افزود: پایبندی کامل به اجرای قوانین و پرهیز از راضی کردن جریانات مختلف ۲ اصل از اصول مهم دستگاه قضایی است. 

مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی با اشاره به اظهارات اخیر یکی از مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی ادامه داد: صهیونیست‌ها در جلسات خود اذعان می‌کنند که هنوز بعد از ۴۰ سال مطالعه و ایران شناسی، نتوانسته‌اند ایران را بشناسند. آنها همچنین اعتراف می‌کنند که ایرانی‌ها از ترویج اندیشه دینی و نفوذ منطقه‌ای دست برنداشته‌اند چرا که در کشورهایی چون فلسطین، یمن، سوریه و افغانستان کنار گوش اسرائیل هستند.  
وی گفت: این مقام صهیونیستی می‌گوید امروز ایران توانسته اهداف منطقه ای خود را بر آمریکا تحمیل کند و حتی توانسته در انتخابات آمریکا، این کشور را مدیریت کند.   

مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی افزود: مقامات آمریکا ضمن افزایش فشارهای هیبریدی و ترکیبی بر ایران، به دنبال این هستند که حتی اگر دولت آینده آمریکا دموکرات بود، باز هم نتواند تحریم‌های ایران را سست کند. 
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات موجود در کشور که ناشی از جنگ اقتصادی است، ادامه داد: دشمنان در تلاش هستند با سوء استفاده از مشکلات موجود، ذائقه فرهنگی مردم را عوض کرده و از بسیاری مسائل قبح شکنی کنند که مصادیق آن در اتفاقات اخیر به کرات دیده می‌شود.

مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی همچنین با تشکر از زحمات و اقدامات دستگاه قضایی استان گفت: مقابله دستگاه قضایی استان با مدیران فاسد موجب شده امروز مجرمان از قوه قضائیه بترسند و از این به بعد هم نباید این پرچم بر زمین بیفتد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =