۷۵۰ کیلومتر راه روستایی البرز آسفالته است

کرج - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان البرز اعلام کرد که از مجموع ۹۲۸ کیلومتر راه روستایی این استان ۷۵۰ کیلومتر آن آسفالته است.

گودرزی محمودی روز پنجشنبه در جریان بازدید سرزده معاون راه روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از طرح های دردست اجرای طرح ابرار در استان البرز افزود: در اجرای طرح ابرار تمام راه های روستایی البرز بهسازی و آسفالت می شود.

وی ادامه داد : اکنون ۲۲ کیلومتر از راه های شوسه روستایی استان البرز در دست بهسازی و آسفالت قرار دارد و مابقی راه های به تدریج بهسازی خواهد شد.

 شعبانعلی خاوری معاون راه روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز در حاشیه بازدید از  طرح های ابرار و ساخت و توسعه راه های روستایی در شهرستانهای  طالقان و اشتهارد گفت: تلاش مضاعفی برای اجرای طرح ابرار و بهسازی راه های فرعی و روستایی در سطح کشور در حال انجام است که در این خصوص اقدامات خوبی در استان البرز انجام شده است.
در این بازدید محمودی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گزارشی از روند اجرای آسفالت در روستاهای حسن آباد آنتنی واقع شهرستان اشتهارد و محور روستایی جوستان، گراب و گته ده در شهرستان طالقان  ارائه کرد.

استان البرز ۲۸۸ روستا دارد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =