مهلت ارسال آثار به مسابقه ملی نقاشی روز جهانی المپیک اعلام شد

یاسوج- ایرنا- رییس هیأت اسکواش کهگیلویه و بویراحمد گفت: آخرین مهلت ارسال آثار از این استان به مسابقه ملی نقاشی گرامیداشت روز جهانی المپیک ۱۳ تیرماه ۱۳۹۹ است.

آذر صفایی نیا روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امسال دوم تیرماه مصادف با ۲۲ ژوئن روز جهانی المپیک و آغاز هفته المپیک بود. 

وی افزود: مهمترین اهداف برگزاری این مسابقه ملی نقاشی در کهگیلویه و بویراحمد و دیگر استان های کشور شامل آشنایی هر چه بیشتر مردم با ارزش و اهمیت رقابت های بین المللی المپیک و معرفی ابعاد مختلف آن است. 

رییس هیأت اسکواش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد:  فراخوان شرکت علاقمندان در این مسابقه ملی نقاشی از سوی کمیته فرهنگی هیأت اسکواش استان انجام شده است.

صفایی نیا عنوان کرد: سه موضوع اصلی این مسابقه ملی نقاشی شامل «با ورزش کرونا را شکست می دهیم»، «زمین؛ خانه ای برای آیندگان» و «بازی های المپیک» است.

وی ابراز داشت: گروه سنی چهار تا ۱۸ سال می ‌توانند در این مسابقه ملی نقاشی شرکت کنند و حضور در آن نیز برای عموم آزاد است.

صفایی نیا گفت:  آثار متقاضیان شرکت در این مسابقه ملی نقاشی باید با مشخصات کامل شامل نام، نام خانوادگی، سال تولد و شماره تلفن همراه به آدرس ایمیل mosavi۲۰۱۴۱۴@gmail.com ارسال شود.

وی اظهار داشت: آثار برتر این مسابقه ملی نقاشی پس از داوری انتخاب و به صاحبان آنها نیز جوایز ارزنده‌ ای اهدا خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =