فرماندار آستارا از تصویب اعتبار طرح هادی ۲ روستا خبر داد

آستارا - ایرنا - فرماندار آستارا از تصویب ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار استانی برای اجرای طرح هادی روستاهای چلوند و عنبران این شهرستان خبر داد.

حسن رستم زاد روز پنجشنبه در بازدید از روستاهای چلوند، عنبران و ویرمونی آستارا گفت: عملیات پیاده روسازی روستاهای چلوند و عنبران با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به زودی آغاز خواهد شد.

وی بیان کرد: بخشی از معابر روستای ویرمونی نیز، به طول ۷۵۰ متر و عرض ۱۰ متر با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال زیرسازی و آسفالت شده است.

وی ادامه داد: به زودی تعریض راه روستای کوته کومه و عملیات روکش آسفالت آن در ۲ نقطه آغاز خواهد شد و این روستا به دلیل قرار گرفتن در مسیر آبشار لاتون، مورد توجه گردشگران است.

وی بیان کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دستگاه های متولی، به توسعه پایدار روستاهای آستارا توجه بیشتر داشته باشند و تسریع خدمات و پاسخگویی به مردم، از مطالبات روستائیان است.

هومان بصیر مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آستارا نیز در این بازدیدها گفت: تا پایان سال جاری، پیاده روسازی و پازل کاری معابر روستاهای عنبران و چلوند و آسفالت روستای ویرمونی، در مجموع به مساحت ۱۴ هزار و ۴۰۰ متر مربع انجام خواهد شد.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت و ۶۲ روستا در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =