۵ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۴۹
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83834059
۰ نفر

برچسب‌ها

خلیج فارس تا روز جمعه مواج است

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: خلیج فارس تا روز جمعه مواج و متلاطم پیش بینی می‎شود.

پیام مساعدی روز پنج‎شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بررسی نقشه‌های پیش یابی جوی و دریایی نشان می‌دهد که از ظهر امروز و طی روز جمعه با افزایش سرعت بادهای شمال غربی در سواحل شمالی و مرکزی استان، دریا در این مناطق تا حدودی مواج و متلاطم پیش بینی می‌شود.

وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و در شمال خلیج فارس وزش باد گاهی گرد و خاک و در برخی نقاط همراه با مه صبحگاهی پیش بینی شده است.
مساعدی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد به طور غالب شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت ۱۰ تا ۳۴ کیلومتر در ساعت و در سواحل شمالی و مرکزی، شمال غربی با سرعت ۱۶ تا ۴۲ گاهی تا ۵۰ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود.

وی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج در سواحل شمالی و مرکزی استان ۶۰ تا ۱۲۰ و در فاصله دور از ساحل تا ۱۸۰ سانتیمتر و در سواحل جنوبی ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر پیش بینی شده است.

مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۰:۴۸ بامداد، جزر اول دریا ساعت ۰۴:۲۳ دقیقه بامداد، مد دوم دریا ۱۱:۰۹ و جزردوم دریا ساعت ۱۸:۲۷ خواهد بود.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته برازجان و بوشهر به ترتیب با ۴۶ و ۲۷ درجه سانتیگراد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان دما را در استان بوشهر داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =