امام جمعه کرمانشاه: مسوولان و اصناف باید به فکر سفره مردم باشند

کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه بر حفظ کرامت مردم و رسیدگی به قیمت بالای برخی اجناس تاکید کرد و گفت: مسوولان، اصناف و بازاریان باید به فکر سفره‌ مردم باشند.

آیت الله مصطفی علما روز پنجشنبه در دیدار مسوُولان اصناف استان کرمانشاه در دفتر امام جمعه افزود: باید همه مسوولان، اصناف و بازاریان به فکر مردم باشند و به وضعیت معیشت مردم توجه کنند زیرا همین مردم صاحبان اصلی انقلاب و نظام هستند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه افزود: کشور ما سرزمین ثروتمندی است و به طبع آن استان کرمانشاه بسیار ثروتمند بوده و زرخیز است، لذا نباید در استان فقیر داشته باشیم و این ثروت های خدادادی باید در نحوه زندگی مردم خود را نشان دهد.

وی با انتقاد از عدم مدیریت درست منابع در استان تاکید کرد: با وجود این همه ذخایر و زمین های آباد، چرا هنوز باید در سطح استان افرادی فقیر و یا بیکار باشند، باید در خصوص مدیریت هایمان تجدید نظر کرده و با دقت و انگیزه بالا خدمت به مردم را جزو افتخارات خود بدانیم.

آیت الله علما با انتقاد از وضعیت اجاره بهای مسکن تصریح کرد: مالکان باید خدا را مدنظر داشته و با مستأجران به عدالت رفتار کنند، زیرا گاهی همین اجاره بهای بالا کمر مستأجرین را زیر بار مشکلات خم می کند و این با عدالت نظام و انقلاب هم خوانی ندارد.