یک اخلالگر نظام اقتصادی کشور در همدان دستگیر شد

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان همدان از کشف یک فقره اخلال در نظام اقتصادی به مبلغ ۲۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان خبر داد و گفت که فرد اخلالگر دستگیر و روانه زندان شده است.

به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار بخشعلی کامرانی صالح روز پنجشنبه در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام شکایت سازمان بازرسی استان مبنی بر ثبت سفارش در یکی از بانک ها توسط یک شرکت بازرگانی که در حوزه واردات و صادرات انواع مواد غذایی فعالیت داشته و پس از اخذ ارز دولتی اقدام به خروج ارز از کشور کرده است موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی افزود: پس از کسب اطلاعات لازم در مورد شرکت و اعزام ماموران به آدرس های اعلامی مشخص شد که این شرکت پس از چند ماه فعالیت، تعطیل شده است.

فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: پس از استعلام از بانک، میزان ارز دریافتی معلوم و مشخص شد که ارزهای یادشده طی حواله هایی از طریق صرافی به حساب شخصی در یکی از کشورهای همسایه واریز شده و هیچ گونه کالایی نیز وارد نشده است.

سردار کامرانی صالح گفت: با پیگیری های به عمل آمده حساب شخص مورد نظر مسدود و پس از شناسایی محل سکونت وی، نامبرده در یک عملیات ضربتی توسط پلیس دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.

وی گفت: پس از کارشناسی پرونده، میزان اخلال در نظام اقتصادی توسط این فرد ۲۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعلام شد.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =