شرکت‌های نفتی در رفع بحران آب بخش  امام حسن دیلم  مشارکت کردند

گناوه – ایرنا – بخشدار امام حسن شهرستان دیلم گفت: منطقه نفتی فلات قاره  بهرگان و تاسیسات نفت و گاز گچساران در حل بحران آب این بخش مشارکت و بخوبی ایفای نقش کردند.

کریم خلیفه لیراوی روز پنجشنبه در آئین انتقال موقت آب آشامیدنی  از تاسیسات منطقه نفتی بهرگان به شهر امام حسن افزود: این بخش  در اواخر فروردین با بحران آب مواجه شد که برای رفع آن تلاش شد تا از ظرفیت های شرکت آب و فاضلاب استان و شهرستان استفاده کنیم  .

وی اظهارداشت: باتوجه به بحرانی بودن منطقه پیشنهادی مبنی بر کمک و یاری و استفاده از  ظرفیت حوزه نفت و گاز به شهرستان ارایه شد که  در این ارتباط چندین نشست دوجانبه با متولیان شرکت های نفتی و یکسری توافق حاصل شد.

وی گفت: با همراهی رئیس فلات قاره بهرگان برای ایفای مسئولیت های اجتماعی پیرامون دارند در شرایطی که بحران آبی در منطقه وجود داشت در مدت یک هفته  از ظرفیت های موجود نفتی این حوزه استفاده شد.

بخشدار امام حسن افزود: مشارکت  تاسیسات نفت و گاز گچساران در رفع مشکل آب منطقه بسیار موثر بود واولین خدمت  طول حضور استقرار این تاسیسات  برای مردم منطقه ثبت و ماندگار می ماند.

وی اظهارداشت: فلات قاره بهرگان و تاسیسات نفت و گاز گچساران در زمینه حل مشکل و تقویت آب منطقه ، یکی از انشعابات  خطوط انتقال خود را برای بهره مندی ساکنان  شهر امام حسن و روستاهای همجوار به صورت موقت انتقال دادند.

بخشدار امام حسن گفت: اصلاح و بازسازی خطوط انتقال آب این بخش در دستور کار قرار گرفته که در نیمه دوم  سال جاری اجرایی خواهد شد. 

رئیس منطقه نفتی بهرگان گفت:  فلات قاره  بمحض درخواست مسئولان جهت حل مشکل آب  بخش امام حسن پاسخ مثبت داد و اگر اقدامی صورت گرفته جزو وظایف مان بوده است.

علی قانعی افزود: اگر عوارضی به منطقه داده می‌شود باید اولویت دار و با رویکرد کمک و برطرف کردن نیازهای ضروری و اساسی و فراهم کردن زندگی بهتر برای مردم هزینه شود.

بخش امام حسن از توابع شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر و در جوار تاسیسات مهم نفتی بهرگان واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =