توسعه شهری یزد با جذب سرمایه‌گذار شتاب می‌گیرد

یزد- ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر یزد حضور سرمایه‌گذاران بخش‌خصوصی را برای توسعه در عرصه‌های مختلف فرهنگی، رفاهی و ورزشی ضروری دانست و گفت: شتاب بخشی روند این مسیر با جدیت دنبال می‌شود.

ونوس عامری روز پنجشنبه در نشست خبری برخط (آنلاین) با قدردانی از همراهی مردم و مسوولان با  شهرداری و شورای شهر افزود: برای توسعه همه جانبه به خصوص در سال‌جاری زمینه لازم برای مشارکت علاقه‌مندان برای همکاری و سرمایه‌گذاری فراهم شده است .

وی ادامه داد: برای داشتن شهری آباد در شان شهروندان همراه با امکانات مناسب فرهنگی و رفاهی به جلب همکاری همه دلسوزان و سرمایه‌گذاران نیاز مبرم  است و آمادگی بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود را برای خدمت بهتر و بیشتر به مردم داریم .

عضو شورای شهر یزد با اشاره به اینکه تاکنون این همکاری و مشارکت با فعالیت خوب و اطلاع‌رسانی رسانه‌ها وجود داشته و باید تداوم یابد به اهمیت ایجاد فضاهای تفریحی و فرهنگی برای اقشار مختلف مردم به خصوص جوانان در شرایط کرونانی به عنوان یک اولویت تاکید کرد.

عامری به ورود سرمایه‌گذار برای همکاری در ایجاد ایستگاه های دوچرخه سواری و علت تاخیر آن اشاره کرد و یادآور شد: در این خصوص برای ایجاد ۲۰ ایستگاه در نقاط مختلف شهر با سرمایه‌گذار بخش‌خصوص قرارداد منعقد شده است که به دنبال تحقق آن و خواسته های مردمی هستیم .

وی به فعالیت سازمان فناوری ارتباطات و اطلاعات ( فاوا ) شهرداری یزد اشاره کرد و گفت: انجام امور مردم و شهروندان با بهره‌گیری از فضای مجازی و دانش روز جزو برنامه‌های مهمی است که توسط شورا با همکاری دیگران در راستای خدمت بهتر انجام می‌شود.

عضو شورای شهر یزد به اهمیت همکاری شهرداری در زمینه فرایندهای مالی و بررسی مغایرت‌ها اشاره کرد و یادآور شد: در این خصوص همکاری بسیار خوبی شاهدیم اما در سال‌های گذشته فرایند مالی به قدری مبهم بود که رسیدگی به مغایرت‌ها زمان‌بر است.

عامری در این نشست به سووال خبرنگاران در مورد روند رسیدگی به مغایرت‌های مالی شهرداری، پرداخت بدهی عوارض به شهرداری و  سرمایه‌گذاری‌های حوزه‌های فرهنگی و رفاهی پاسخ داد.

۶۰ درصد جمعیت یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفری استان در شهر یزد زندگی می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =