نماینده مجلس: نمره قبولی به قوه قضائیه می دهم

کرمان - ایرنا- نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: نمره قبولی خوبی به قوه قضائیه و آیت الله رئیسی می دهم زیرا با آغاز مبارزه با فساد از درون قوه قضائیه،امید تازه ای در مردم ایجاد کرده است.

به گزارش ایرنا، ذبیح الله اعظمی ساردوئی روز پنجشنبه در شورای مشترک قضائی و اداری استان کرمان افزود: در دوره آیت الله رئیسی سرعت رسیدگی به پرونده های مردم در دستگاه قضائی افزایش یافته و رسیدگی به پرونده های قضائی تخصصی شده است.

وی  با اشاره به اینکه چرا در برخی موارد شاهد فساد قاضی هستیم، تصریح کرد: باید به معیشت، رفاه و آسایش قضات بیشتر توجه شود.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس بیان کرد: در ۴۰ سال گذشته از جنوب استان کرمان در مدیریت کلان استان جایی وجود نداشته و درخواست داریم این نگاه شمال و جنوب برداشته شود.

نماینده مردم شهرستان های شرقی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: باید این احساس را در خود ایجاد کنیم که هیچ شانی جز نوکری مردم نداریم و همه ما نوکر و خدمتگزار مردم هستیم و باید برای حل مشکلات مردم گام برداریم.

حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی افزود: امثال شهید حاج قاسم سلیمانی خود را با تمام وجود وقف انقلاب کردند و هیچ چشم داشتی نداشتند.

وی ادامه داد: دستگاه قضائی به خوبی تلاش می کند و باید سعی کنیم حقوق مردم رعایت شود و در حیطه کار خود هر کاری از دستمان برای حل مشکلات دستگاه قضائی بربیاید، انجام می دهیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =