نماینده مجلس: رویکرد حوزه قضا در مبارزه با فساد امید تازه ای در مردم ایجاد کرد

کرمان - ایرنا - نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده از سوی آیت الله رئیسی امید تازه ای در مردم به وجود آمده و سه قوه در کنار هم باید به مانند مثلث متساوی الاضلاعی برای تحقق اهداف نظام ولائی گام بردارند.

به گزارش ایرنا، عفت شریعتی روز پنجشنبه در نشست شورای مشترک قضایی و اداری استان کرمان افزود: همه ما وظیفه داریم مجاهدانه برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب گام برداریم.

وی خاطرنشان کرد: در این زمان در ایران انقلابی و ولائی که پشتوانه امنیت برای کشورهای مسلمان است، باید در مسیری که مقام معظم رهبری تبیین کرده اند، در سه قوه گام برداشته شود.

نماینده مردم کوهبنان و زرند  در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امیدواریم با همت دستگاه قضایی فساد در این مملکت ریشه کن شود، اظهارداشت: نمایندگان مصمم هستند با دستگاه قضائی همکاری کرده و با تشریک مساعی و یاری خداوند در تحقق نیازهای جامعه تاثیرگذاری خود را داشته باشند.

وی گفت:لازم است که مجمع نمایندگان استان کرمان همدل و همسو مسائل استان و کشور را در سطح ملی و بین المللی دنبال کنند.

نماینده شهرستان های کهنوج، قلعه گنج، منوجان، رودبار و فاریاب در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: اگر مدیران ما جهادی و انقلابی باشند، می توان کار کرد و اگر همه در کنار هم حرکت انقلابی داشته باشند، تحول اتفاق می افتد.

منصور شکراللهی با اشاره به این مطلب که پنج شهرستان جنوبی استان با ۵۷۰ هزار نفر جمعیت دارای ظرفیت های متعدد در حوزه کشاورزی و معادن است، گفت: در پرتوی تعامل و عزم استانی و ملی می توان بسیاری از مشکلات موجود را برطرف کرد.

وی بیان کرد: درخواست داریم مسئولان استان و مجمع نمایندگان توجه ویژه به جنوب استان داشته باشند.

نماینده مردم کهنوج، منوجان، قلعه گنج، رودبار و فاریاب در مجلس در ادامه گفت: دستگاه قضائی مظلوم و در همه جا خط مقدم است و امنیتی که در جنوب داریم مدیون عزیزان دستگاه قضائی و امنیتی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =