نماینده مجلس : بیگانگان به دنبال بدبینی مردم از نظام هستند

کرمان - ایرنا - رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: عدم اعتماد مردم به مجموعه کارگزاران به عنوان اصلی ترین تهدید به شمار می رود که سرمایه نظام را مورد تهاجم قرار می‌دهد و بیگانگان به دنبال جا انداختن این فرهنگ بی اعتمادی هستند.

به گزارش ایرنا، شهباز حسن پور روز پنجشنبه در نشست شورای مشترک قضایی و اداری استان کرمان افزود: بیگانگان نیز بیشترین سرمایه گذاری را روی این موضوع داشته اند تا مردم را نسبت به آینده نظام بدبین کنند.

وی با تاکید بر این مطلب که رهبر معظم انقلاب اسلامی هوشمندانه به میدان آمده و امید به آینده را مطرح کرده اند، تصریح کرد: امروز شاهد هستیم با اقدامات خوبی که در دستگاه های مختلف به ویژه قوه قصائیه آغاز شده، امید مردم در حال افزایش است.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان خاطرنشان کرد: امروز دستگاه قضایی استان کرمان زینتی برای استان و امیدی برای تمامی مسلمان در مجوعه استان است.

حسن پور تاکید کرد: در کنار تمام خوبی ها و زیبایی ها برای حل مشکلات استان باید تغییر رویکرد داشته باشیم و نپاه مجموع مدیران و دستگاه ها به کارآفرین باید تغییر کند.

وی با تاکید بر تقویت بعد نظارتی در جامعه، عنوان کرد: دستگاه های نظارتی نیز باید جلوی لغزش ها را بگیرند.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان خاطرنشان کرد: معیشت، اقتصاد، اشتغال و مسکن مردم از اصلی ترین امور در دستور کار مجمع نمایندگان استان کرمان است و این موارد را به دور از هر گونه نگاه سیاسی و جناحی دنبال می کنیم زیرا معتقدیم باید از ظرفیت های موجود این استان به بهترین نحو ممکن در مسیر توسعه استفاده شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =