۵ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۴
کد خبرنگار: 1825
کد خبر: 83833741
۰ نفر

برچسب‌ها

هفت پارک کودک در روستاهای کم برخوردار ریگان افتتاح شد

کرمان - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر شهرستان ریگان گفت: تعداد هفت پارک کودک در روستاهای کم برخودار این شهرستان ریگان با همت و مشارکت خیران داوطلب افتتاح و راه اندازی شد. 

بهزاد عارف روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه شادی و نشاط کودکان در نقاط دور افتاده و کم برخوردار با توجه به شرایط خاص این مناطق بیشتر باید مورد توجه قرار گیرد، افزود: با همت و مشارکت خیران هفت پارک کودک در روستاهای کم برخودار در شهرستان ریگان افتتاح و راه اندازی شده است.

وی اظهار داشت: این طرح با همکاری و پیگیری موسسه های خیریه 'پرتو عشق' و 'ایران زمین' با هزینه ۱۷۵ میلیون تومان با نصب وسایل بازی در روستاهای کارگاه جهاد بمبویان، عباس آباد رودشور، علی آباد پشت ریگ، شهید صدوقی، قدرت آباد و حسین آباد حیدر پارک بازی برای کودکان در این مناطق راه اندازی شد. 

فلاح با اشاره به اینکه روستاهای شهرستان ریگان در اثر خشکسالی های پی در پی دچار آسیب های زیادی در تامین آب برای زندگی، کشاورزی و دامداری و همچنین آموزش مهارت های اجتماعی، فرهنگی و خدمات درمانی شدند که برای بازسازی و کمک به اهالی این مناطق جمعیت هلال احمر بر اساس اهدافش در راستای تلاش برای تسکین آلام بشری، حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها و تامین احترام ها انسان ها به یاری آنان می شتابد.

ریگان در فاصله ۲۴۰ کیلومتری شرق کرمان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =