۸۰ مقاله برای کنفرانس ملی بهینه سازی در انرژی‌های تجدیدپذیر پذیرش شد

دزفول-ایرنا- ۸۰ مقاله برای کنفرانس ملی بهینه سازی در انرژی‌های تجدیدپذیر دانشگاه جندی شاپور دزفول پذیرش شد.

دبیر اجرایی کنفرانس ملی بهینه سازی در انرژی های تجدیدپذیر روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: بومی‌سازی انرژی‌های تجدیدپذیر برای حرکت به سمت توسعه پایدار ضروری است.
مرضیه لطفی افزود: باتوجه به اینکه استان خوزستان ظرفیت خوبی در انرژی‌های تجدیدپذیر از جمله انرژی خورشیدی دارد و اساتید مهندسی شیمی، مکانیک، برق و معماری خوبی در این استان درگیر انرژی‌های تجدیدپذیر هستند مقرر شد با برگزاری این کنفرانس ارتباط موثری بین اساتید شاخص این حوزه‌ها برقرار کنیم.
وی ادامه داد: این کنفرانس قرار بود به صورت حضوری برگزار شود که به علت وضعیت کرونا یازدهم و دوازدهم تیرماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
لطفی افزود: استقبال از این کنفرانس خوب بوده و تاکنون ۸۰ مقاله از سراسر کشور پذیرش شده است و دانشگاه‌هایی چون دانشگاه چمران اهواز، دانشگاه آزاد دزفول، مرکز تحقیقات جندی شاپور، پژوهشکده علوم و فناوری دانشگاه شریف، مرکز نوآوری و شموفانی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول و انجمن انرژی ایران از این کنفرانس حمایت کرده‌اند.
وی با بیان اینکه این کنفرانس موجب توسعه  ارتباط بین دانشگاه و صنعت خواهد شد، گفت: امیدواریم این هم اندیشی موجب جذب مشارکت‌های ملی و استفاده بهینه از ظرفیت افراد مدنظر و کارشناسان شود.
دبیر اجرایی این کنفرانس گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده دور دوم این کنفرانس نیز اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =