نوجوانان کردستانی در مسابقه همه ما قهرمانیم شرکت کنند

سنندج - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان گفت: کودکان و نوجوانان این استان برای قدردانی از تلاشگران عرصه مبارزه با کرونا در مسابقه آثار هنری نقاشی و دلنوشته همه ما قهرمانیم شرکت کنند.

سهیلا شیخی روز پنجنشبه اظهار داشت: کودکان و نوجوانان کردستانی می‌توانند با ارسال نقاشی یا دلنوشته از شخص یا اشخاصی که در روزهای کرونایی با تلاش‌های فراوان و متعدانه به مردم محله و شهرشان کمک کرده‌اند قدردانی کنند.

وی افزود: کودکان و نوجوانان شرکت‌کننده در این مسابقه می‌توانند آثار خود را از طریق لینک موجود بر روی وب سایت وزارت کشور به نشانی www.moi.ir و یا وب سایت یونیسف به نشانی www.unicef.org/iran و یا از طریق (QR code) رمز پاسخ سریع ارسال کنند.

شیخی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار از ۱۲ خرداد تا ۱۷ تیرماه ۱۳۹۹ است، یادآور شد: به برندگان این مسابقه متناسب با گروه سنی سه تا ۶ سال، هفت تا ۱۱ سال و ۱۲ تا ۱۹ سال جوایزی اهدا خواهد شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان اضافه کرد: علاقمندان می‌توانند با ارسال نقاشی یا دلنوشته حداکثر تا ۴۰۰ کلمه، از شخص یا اشخاصی که در روزهای کرونایی با تلاش‌های فراوان و متعهدانه به مردم کمک کرده اند قدردانی کنند.

وی گفت: این مسابقه در راستای سند همکاری وزارت کشور و دفتر یونیسف در ایران با هدف درگیر کردن ذهن کودکان و نوجوانان و همچنین تقویت حس قدرشناسی و نوع دوستی برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: آثار برگزیده با ذکر نام صاحب اثر در صفحات مجازی و رسانه‌های اجتماعی یونیسف نمایش داده شده و بعضی از این آثار به صورت پوستر یا تابلو چاپ خواهد شد و به مراکزی که افراد مورد تقدیر در آن کار می‌کنند ارسال می‌شود.

در حال حاضر ۴۰ هزار کودک و نوجوان در سطح استان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هستند که در ۲۰ مرکز ثابت و چهار کتابخانه سیار روستایی آموزش می‌بینند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =