سرمربی تیم استقلال در نیمه نخست بازی مقابل فولاد اخراج شد

اهواز - ایرنا - نیمه نخست بازی فولاد و استقلال در حالی با تساوی یک بر یک به پایان رسید که سرمربی تیم استقلال از زمین اخراج شد.

به گزارش ایرنا فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در دقیقه ۴۵ نسبت به اخراج بازیکن تیمش به داور معترض شد که توسط داور از زمین اخراج شد.

در اواخر نیمه اول علی کریمی با کارت قرمز مستقیم توسط داور مسابقه از زمین اخراج شد. پس از این اتفاق بازیکنان استقلال در واکنش به این تصمیم، به سمت داور رفتند و بدون حفظ فاصله فیزیکی داور را احاطه کردند. در ادامه فرهاد مجیدی نسبت به تصمیم داور اعتراض کرد که این حرکت او نیز با کارت قرمز داور همراه شد.

اعتراض مجیدی به داور بازی باعث شد داود رفعتی ناظر داوری بازی به همراه سعید رمضانی و وریا غفوری و چند نفر دیگر از نیمکت نشینان استقلال برای خارج کردن او از زمین تلاش کنند.

مجیدی با تلاش‌ غفوری چندمرتبه از زمین خارج شد اما دوباره به زمین برگشت و به گفت و گو با داور پرداخت و در نهایت پس از پنج دقیقه با همراهی سرپرست تیم استقلال به روی سکوها رفت.

در جریان اخراج مجیدی، کادر فنی تیم استقلال نیز اعتراض خود را به تیم داوری و ناظران مسابقه اعلام کردند.

 دومین بازیکن استقلال از زمین اخراج شد

دومین بازیکن تیم استقلال در مصاف با تیم فولاد نیز در نیمه دوم ،  از زمین اخراج شد تا کار برای این تیم سخت‌تر شود.

پس از اخراج علی کریمی در دقیقه ۶۳ بازی عارف غلامی مدافع استقلالی ها به دلیل خطا و اعتراض به تصمیم داور بازی با کارت قرمز مواجه شد و از زمین بیرون رفت.

احمدزاده که در دقیقه ۸۵ از زمین بیرون رفت، به بازیکن هم تیمی دست نداد و به نظر از تعویض خود ناراحت به نظر می‌رسید.

مجتبی نجاریان مدافع راست تیم فولاد با نفوذ از جناح راست و با ضربه تماشایی دومین گل فولاد را وارد دروازه استقلال تهران کرد تا شروع لیگ برای آبی ها ناامیدکننده باشد.

 فرهاد مجیدی که تیمش شروع خوبی داشت، در نیمه دوم از روی سکوها کار را دنبال کرد.البته مجیدی در صحنه به تصمیم داور معترض بود.

جواد نکونام در حالی که ایستاده و از کنار خط نظاره گر بازی بود تحرک بسیاری داشت در حالی که نیمکت استقلالی ها از تحرک کمتری برخوردار بود.

دیدار ۲ تیم فولاد خوزستان و استقلال با نتیجه ۲ بر یک به سود فولاد به پایان رسید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha