مسئولان امنیت و عدالت را در جامعه برقرار کنند

قم - ایرنا - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: مسئولان باید در زمینه برقراری امنیت و عدالت و همچنین فراهم نمودن ارزانی و نعمت برای جامعه احساس وظیفه کنند.

به گزارش چهارشنبه شب مرکز خبر حوزه، این مرجع  تقلید دردیدار سردار میرفیضی فرمانده انتظامی قم با اشاره به حدیثی از امام صادق (ع) اظهار داشت: مسئولان باید در زمینه امنیت، عدالت و ارزانی و نعمت احساس وظیفه کنند.

وی با اشاره به اهمیت امنیت در جامعه خاطرنشان کرد: همه مردم به امنیت احتیاج دارند و باید در جامعه امنیت لازم برقرار باشد.

 آیت الله نوری همدانی گفت: دومین موضوع برقراری عدالت است که مسئولان باید در جامعه اجرا کنند، همه مردم خواهان این موضوع هستند و این برابری و عدالت است که نظام را بیمه می‌کند.

این مرجع تقلید یادآور شد: سومین موضوع، ارزانی و فراوانی ارزاق و کالاهای عمومی است که مردم در تنگنا نباشند و این وظیفه دولتمردان است که رفاه و آبادانی را در کشور ایجاد نمایند.

آیت الله نوری همدانی در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت کنونی کشور در جهان اشاره کرده و بیان داشت: نظام اسلامی امروز در برابر دنیا قرار گرفته است، به طوری که آمریکا، صهیونیسم و کشورهای وابسته آن ها شبانه روز در حال توطئه افکنی علیه نظام هستند.

وی همچنین وظایف نیروی انتظامی را نیز مورد توجه قرار داد و بیان کرد: کار نیروی انتظامی برقراری امنیت است و در کنار این موضوع باید در رعایت عدالت و حقوق مردم نیز سرلوحه باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =