همکاری خیران و خادمان سلامت مشکلات کرونا را کاهش داد

قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی در پیامی به آیین تجلیل از خیران و کادر درمانی قم در ایام شیوع کرونا گفت: اگر خیرین و خادمان در عرصه درمان کرونا، همکاری لازم را نمی‌کردند قطعا مشکلات بیشتر بود، بی شک اجر خدمات شایسته آنان در درمان بیماران، مواسات و کمک‌های مومنانه به آسیب دیدگان نزد خداوند محفوظ است.

در پیام این مرجع تقلید آمده‌است: قبل از هر چیز لازم می‌دانم به همه شما عزیزان بخصوص خیرین و خادمانی که در این عرصه وارد شدید و به سهم خود خدمات انسانی و مالی فراوانی کردید، تبریک‌ بگویم.

پیام حاکی است: نکته مهم در حل مشکلات اجتماعی در کشور ما ورود نیکوکاران و خیرین به این گونه مسائل است، در کمبودها و گرانی‌ها، معالجه معتادان، نجات زندانیان بی‌گناه و درمان انواع بیماری‌ها؛ و این به آن دلیل است که حس مذهبی و انسانی در آنان بحمدالله قوی است.

 پیام ادامه یافته است: مساله درمان کرونا نیز یکی از این موارد مهم است که اگر خیرین و خادمان این عرصه، همکاری لازم را نمی‌کردند قطعا مشکلات بیشتر بود. بی شک اجر خدمات شایسته آنان در درمان بیماران، مواسات و کمک‌های مؤمنانه به آسیب دیدگان نزد خداوند محفوظ است.

در پایان پیام آمده‌است: اینجانب از همه نیکوکاران کشور عموماً و خیرین و خادمانی که به درمان این بیماری خطرناک کمک‌های شایسته کردند خصوصاً، تشکر می‌کنم. به یقین همه آن‌ها مشمول عنایات الهی هستند و عاقبت به خیر خواهند بود و برکات خداوند شامل حالشان می‌باشد، از استاندار محترم و تمامی دست‌اندرکاران که به وظیفه خویش عمل نموده و این جلسه را تشکیل دادند نیز تشکر می کنم. خداوند آنان را مشمول عنایات خود گرداند.

آیین تجلیل از خیران سلامت و کادر درمانی قم در دوران شیوع کرونا، عصر چهارشنبه با حضور بهرام سرمست استاندار و برخی مسئولان استانی در مرکز فقهی ائمه اطهار قم برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =