تساوی فولاد و استقلال در نیمه نخست

تهران- ایرنا- نیمه نخست دیدار تیم‌های فولادخوزستان و استقلال با تساوی یک بر یک همراه شد.

رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران پس از حدود چهار ماه تعطیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا از امشب (چهارشنبه) بدون حضور تماشاگران و با رعایت پرتکول‌های بهداشتی از سر گرفته شد.

بر این اساس، فولادخوزستان از ساعت ۲۱ در دیداری معوقه از هفته هفدهم در اهواز به مصاف استقلال تهران رفته است.

«سیدمهدی سیدعلی» قضاوت این دیدار حساس را برعهده دارد.

بازی از سوی هر ۲ تیم هجومی آغاز شد چراکه آنها درپی کسب پیروزی و قرار گرفتن در جمع مدعیان هستند.

در دقیقه یازدهم توپ ارسالی روی دروازه فولاد در یک رفت و برگشت به «روزبه چشمی» رسید و مدافع پیش‌تاخته استقلال موفق به ثبت گل نخست این دیدار شد.

در دقیقه ۲۲ حرکت تیمی بازیکنان  فولاد با ضربه سر «فرشاد احمدزاده» همراه شد که «سیدحسین حسینی» با کمک تیرک دروازه، توپ را دفع کرد.

حملات میزبان ادامه یافت و در دقیقه ۲۷ ارسال «محمد آبشک» را «موسی کولیبالی» مدافع فولاد با ضربه سر تماشایی به گل تساوی تبدیل کرد.

شاگردان «جواد نکونام» در تیم فوتبال عملکرد بهتری نسبت به استقلال در نیمه نخست داشتند و با حملات از جناحین، بارها دروازه استقلال را تهدید کردند.

در دقیقه ۴۴ «علی کریمی» هافبک طراح استقلال با کارت قرمز داور از زمین اخراج شد.

«فرهاد مجیدی» سرمربی استقلال به این تصمیم اعتراض شدیدی داشت که او نیز از روی نیمکت میهمان اخراج شد.

ترکیب فولاد

شهاب گردان، موسی کولیبالی، محمد قاسمی نژاد، محمد آبشک، احمد عبدالله‌زاده، عارف آقاسی، لوسیانو پریرا، وحید حیدریه، فرشاد احمدزاده، صابر حردانی و حسن بیت‌سعید.

ترکیب استقلال

سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، علی کریمی، مسعود ریگی، وریا غفوری، هرویه میلیچ، آرش رضاوند، ارسلان مطهری و مهدی قائدی.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =