۱۶ دستگاه اجرایی مکلف به ارائه خدمات به ورزشکاران جانباز و معلول هستند

تبریز- ایرنا- رییس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین کشور با تشریح آیین نامه ستاد ملی حمایت از ورزشهای جانبازان و معلولین اعلام کرد: بر اساس آن ۱۶ دستگاه اجرایی در سطح ملی عضو این ستاد بوده و براساس دستور صریح ریاست جمهوری و طبق رسالت سازمانی شان مکلف به ارائه خدمات به ورزشکاران جانباز و معلول هستند.

سید محمد شروین اسبقیان روز چهارشنبه در مجمع عمومی عادی هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین استان آذربایجان شرقی اضافه کرد: انتظار داریم در استان های سراسر کشور با همکاری بین دستگاهی خدمات شایانی را فراخور حال ورزشکاران جانباز و معلول میهن عزیزمان به آنان ارائه دهیم.

وی با اشاره به درخشش ورزشکاران آذربایجان شرقی در عرصه مسابقات ورزش‌های جانبازان و معلولین، گفت: این قهرمانان، وزنه های سنگینی برای ورزش قهرمانی هستند و عنوان ها و مدال های متعدد کسب شده توسط ورزشکاران این استان در رشته های ورزشهای جانبازان و معلولین گویای این حقیقت است.

اسبقیان خاطرنشان کرد: بهمن رضایی که رییس انجمن دوومیدانی فدراسیون است به خوبی از عهده مربیگری در این رشته و ماده های مختلف آن برآمده است و دستیابی ورزشکاران به مدال ها و عناوین سطح بالا، تخصص و تجربه عالی وی را بیان می کند.

رییس هیأت جانبازان و معلولین آذربایجان شرقی نیز در مجمع عمومی عادی این هیأت گفت: حمایت های شایسته‌ای از ورزش های جانبازان و معلولین و ورزشکاران این رشته در استان انجام می شود و بر همین اساس ما در طی سالهای گذشته شاهد درخشش افرادی در قالب تیم های ملی جمهوری اسلامی ایران از این استان بوده ایم.

علی کشفیا اظهار کرد: با توجه به خاص بودن شرایط جسمانی ورزشکاران جانباز و معلول، انتظار حمایت از دستگاه های اجرایی مختلف استان به ویژه بهزیستی برای حمایت و شهرداری جهت مناسب سازی اماکن ورزشی سطح استان داریم.

وی خاطرنشان کرد: در این ایام که ویروس کرونا شیوع پیدا کرده، پروتکل های بهداشتی ویژه برای ورزشهای جانبازان و معلولین و ورزشکاران این رشته ها مشخص نشده است و این موضوع مورد مطالبه ورزشکاران و مربیان استان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =