۴ تیر ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۴۴
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83833033
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۵ زمین ورزشی در کرمانشاه احداث شد

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: احداث ۱۵ زمین ورزشی توسط یک خیر ورزش یار که عملیات ساخت آنها سال گذشته در سطح شهرستان کرمانشاه آغاز شده بود، پایان یافت.

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه روز چهارشنبه به نقل از صابر رحیمی اعلام کرد: این زمین ها در مدت زمانی کوتاهی و به طور میانگین کمتر از پنج ماه زمان برای ساخت آنها صرف شد.

وی ادامه داد: ۱۵ زمین ورزشی از محل کمک یکی از خیران ورزش یار با اعتباری در حدود ۹۰ میلیارد ریال احداث و تکمیل آنها پایان یافت.

رحیمی تصریح کرد: باتوجه به اینکه تعدادی از این زمین‌ها برای دستگاه‌هایی همچون آموزش و پرورش، شهرداری و دانشگاه رازی احداث شده، واگذاری زمین های مورد نظر به دستگاه‌های ذیربط امروز (چهار تیر) انجام شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تاکید کرد: در اولین فرصت و با بهبود شرایط کرونا در استان تلاش می‌کنیم مراسم افتتاحیه این زمین های ورزشی را برگزار کنیم.

در استان کرمانشاه بیش از ۴۸ هیات ورزشی فعالیت می کنند و تعداد ورزشکاران سازمان یافته آن نیز به حدود ۶۷ هزار نفر می رسد که فوتبال، ژیمناستیک و کاراته بیشترین سهم را از این تعداد دارند.