رییس اتحادیه عمده فروشان شیراز: برنج به اندازه کافی در انبارها موجود است

شیراز-ایرنا- رییس اتحادیه عمده فروشان مواد غذایی شیراز گفت: هم اینک ذخیره برنج داخلی و خارجی به اندازه کافی در انبارها و گمرک موجود است و جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

عبدالله رزاق‌ منش، چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ویدیویی که بتازگی در شبکه‌های مجازی انتشار یافته و نشان دهنده این است که عده‌ای از شهروندان شیرازی با ازدحام در یکی از فروشگاه‌های این شهر اقدام به خرید برنج می‌کردند، مربوط به زمستان سال ۹۸ است و در حال حاضر چنین خرید هیجانی در هیچ یک از فروشگاه‌ها و اماکن عرضه کننده اقلام خوراکی این کلانشهر وجود ندارد.

وی اضافه کرد: هم اینک در مجتمع بازرگانان و همه عمده فروشی‌های شیراز و استان فارس برنج به اندازه کافی موجود است و هیچ محدودیتی هم برای عرضه آن وجود ندارد از این رو از شهروندان درخواست می‌کنیم با توجه انتشار این ویدیو که مربوط به سال ۹۸ است، برای تهیه برنج به فروشگاه‌ها هجوم نبرند. 

رزاق منش ادامه داد: در حال حاضر برنج عنبربو اهوازی هر کیلو در ازای ۱۲۰ هزار ریال، برنج کامفیروز هر کیلو ۱۷۰ هزار ریال، برنج شمال با توجه به نوع و مرغوبیت بین ۱۸۰ تا ۲۵۰ هزار ریال و برنج هندی با توجه به نشان (برند) و مرغوبیت، هر کیلو بین ۱۳۰ الی ۱۶۰ هزار ریال عرضه می‌شود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha