وزیر جهاد کشاورزی به مقام شامخ سپهبد شهید سلیمانی ادای احترام کرد

کرمان - ایرنا - کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی عصر امروز (چهارشنبه) بدو ورود به کرمان با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت ادای احترام کرد.

به گزارش ایرنا، کاظم خاوازی عصر امروز چهارشنبه بعد از قرائت فاتحه بر مزار سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی و عطرافشانی و نثار گل با اهداف بلند شهدا تجدید میثاق کرد.

خاوازی به اتفاق معاون امور رسانه وزارت جهاد کشاورزی، مدیرکل دفتر صنایع تبدیلی و غذایی، مدیرکل دفتر فناوری تجاری سازی و انتقال یافته های تحقیقاتی، مشاور وزیر و مدیرکل امور ایثارگران، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان ها امروز عصر با استقبال معاون امور عمرانی استانداری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان، معاونان و مدیران سازمان، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و برخی مدیران استانی در گلزار شهدای کرمان حضور یافت.

وزیر جهاد کشاورزی امروز عصر با استقبال استاندار کرمان و جمعی از مسئولان این استان از طریق فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی وارد کرمان شد. 

معاونان وزیر، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان و برخی معاونان و مدیران این سازمان و ادارات تابعه خاوازی را پس از ورود به کرمان در فرودگاه بین المللی آیت الله رفسنجانی مورد استقبال قرار دادند.

شرکت در نشست تشکل های بخش کشاورزی و آغاز عملیات اجرایی طرح تجمیع ساختمان های سازمان جهاد کشاورزی کرمان دیگر برنامه های سفر ۲ روزه وزیر جهاد کشاورزی به کرمان است.

همچنین خاوازی فردا با سفر به شهرستان بردسیر از باغ های گل محمدی و کارخانه گلاب زهرا در این شهرستان بازدید خواهد کرد.

وی سفر به شهرستان رابر و بازدید از باغ های گردو این شهرستان و آغاز طرح مبارزه با کرم خراط را در سطح ۱۱۰ هکتار در برنامه دارد.

سفر به شهرستان بافت و منطقه خبر و همچنین بازدید از گلخانه قرنطینه ۶۲ هزار نهالی گردوی اصلاح شده در این شهرستان از جمله آخرین برنامه های سفر وزیر جهاد کشاورزی به کرمان است.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =