مأموران پلیس شبانه روز برای برقراری امینت تلاش می‌کنند

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: مأموران پلیس در خط مقدم بی‌نظمی و امنیت بخشی قرار دارند و شبانه روز در حال تلاش برای تحقق این مهم هستند.

سردار علی اکبر جاویدان روز چهارشنبه در آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتطامی کنگاور که در سرسرای فرمانداری برگزار شد، اظهارداشت: امنیت و سلامتی ۲ نعمتی است که به ظاهر دیده نمی شوند و اغلب آنها را به عنوان نعمات پنهان می شناسیم.
او گفت: با کشف ویروس کووید۱۹ و شیوع آن در جامعه، سلامت شهروندان به خیر افتاد و مردم تا حدودی از اهمیت نعمت سلامتی آگاه شدند.
سردار جاویدان با اشاره به وجود امنیت مطلوب در کشور و استان کرمانشاه نیز گفت: امنیت پایدار، نعمتی است که گاهی مورد غفلت واقع می‌شود و اهمیت و ضرورت آن مورد کم توجهی قرار می‌گیرد.
وی با بیان اینکه مطالبه جدی مردم از پلیس، برخورد با هرگونه ناامنی و افراد فرصت طلب و سودجو است، گفت: همکاران ما به عنوان خادمان مردم از هیچ تلاشی برای جلب رضایت آنها دریغ نمی کنند.
فرمانده انتظامی کرمانشاه در ادامه یادآور شد: وجود امنیت در کشور و استان مرهون همکاری و همراهی دستگاه‌های مختلف امنیتی و انتظامی و البته مشارکت و همکاری همگانی مردم است.
وی گفت: افزایش نارضایتی و ایجاد شکاف بین مردم و مسوولین با بهره گیری از قابلیت فضای مجازی، حربه جدید دشمن برای ضربه زدن به استقلال و امنیت کشور است.
سردار جاویدان از آمادگی کامل پلیس برای برقراری نظم و امنیت در جامعه و برخورد قاطعانه با اشرار و مخلان نظم و امنیت عمومی خبر داد و گفت: امروز به اذعان بسیاری از مسافران و شهروندان دیگر استان ها، کرمانشاه یکی از امن ترین نقاط کشور است.

وی همچنین با تقدیر از سرهنگ الهیاری فرمانده سابق و دیگر کارکنان پلیس کنگاور، گفت: این شهرستان باوجود کثرت جمعیت از لحاظ امنیتی در وضع مناسبی قرار دارد.
فرماندار کنگاور نیز در این نشست، با تقدیر از تلاش های ناجا گفت: نیروی انتظامی مفتخر به نقش آفرینی عظیم در اقتدار نظام بوده و علاوه بر ایجاد امنیت، حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی، دینی و ملی ماست.
خیرالله خزایی افزود: با ورود به گام دوم انقلاب اسلامی، هشیاری بیش از پیش مردم و همه دلسوزان نظام در مقابل توطئه‌های دشمنان ضروری است.

او در ادامه توسعه شهرستان را نیازمند تقویت نیروی انسانی و تجهیزات پلیس دانست و گفت: موقعیت جغرافیایی کنگاور و گسترش شهرک های مسکونی، لزوم افزایش کلانتری در این شهر را بیش از پیش ساخته که انتظار داریم فرماندهی انتظامی استان در این زمینه دستورات لازم را ابلاغ کند.
در پایان این نشست با تقدیر از خدمات عزیز الهیاری، عنایت فلاحی به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان معرفی شد.

شهرستان کنگاور در ۹۴ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.