۴ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۴۴
کد خبرنگار: 2554
کد خبر: 83832785
۰ نفر

برچسب‌ها

کتاب معرفی کنید، جایزه بگیرید

تهران- ایرنا- سازمان انتشارات جهاددانشگاهی مسابقه دانشجویی کتاب‌خوانی «سه دقیقه با کتاب» را با معرفی بهترین کتاب‌های خوانده شده از ۱۵ تیر ماه امسال آغاز می‌کند.

به گزارش روز چهارشنبه جهاددانشگاهی، مسابقه کتاب‌خوانی سه دقیقه با کتاب که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و آشنایی و انس دانشجویان با کتاب برگزار می‌شود، کار خود را از نیمه تیر ماه ۹۹ آغاز می کند. این مسابقه برای نخستین بار به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی برگزار می‌شود و موضوع اصلی آن، معرفی کتاب توسط دانشجویان است.

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه باید بهترین کتابی را که خوانده‌اند، در قالب یک ویدیوی سه دقیقه‌ای در فضای مجازی معرفی کنند. شرکت‌کنندگان می‌توانند با دنبال کردن صفحه اینستاگرام سازمان انتشارات جهاددانشگاهی به نشانی https://www.instagram.com/isba.ir ویدیوی معرفی کتابشان را با هشتگ‌های «سه_دقیقه_با_کتاب» و «سه_تاک» در صفحه اینستاگرام خود منتشر و برای صفحه اینستاگرام سازمان انتشارات جهاددانشگاهی ارسال کنند. شرکت‌کنندگان همچنین می‌توانند ویدیوهای خود را از طریق پیام‌رسان به نشانی https://t.me/isba۱۳۸۰ برای دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند.

برگزیدگان این مسابقه براساس چهار معیار خلاقیت در نحوه ارایه، محتوا، بازخوردهای مخاطبان و نظرات هیات داوران انتخاب و جوایز هفتگی و فصلی ارزشمندی به آن‌ها اعطا می شود.

جوایز نقدی و بن کتاب در انتظار برگزیدگان

در همین زمینه، دبیرخانه مسابقه کتاب‌خوانی «سه دقیقه با کتاب» اعلام کرد: برای برگزیدگان این مسابقه جوایزی نقدی و بن خرید کتاب در نظر گرفته شده است. براساس اعلام این دبیرخانه، برندگان هفتگی این مسابقه جایزه نقدی یک میلیون ریالی به همراه بن کتاب دریافت خواهند کرد.

در پایان فصل نخست مسابقه کتاب‌خوانی «سه دقیقه با کتاب» که تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت، «جایزه طلایی» به برنده فصل اعطا می‌شود که شامل جایزه نقدی ۲۰ میلیون ریالی به همراه بن خرید کتاب خواهد بود. فینالیست‌های فصل به صورت ماهانه از بین برگزیدگان هفتگی انتخاب خواهند شد.

دانشجویان علاقه‌مند برای شرکت در این مسابقه و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به صفحه اینستاگرامی https://www.instagram.com/isba.ir  یا کانال پیام‌رسانی https://t.me/isbair  مراجعه کنند.

مسابقه سه دقیقه با کتاب بخش اصلی جشنواره دانشجویی کتاب سه‌دقیقه‌ای «سه‌تاک» است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و آشنایی و انس دانشجویان با کتاب برگزار می‌شود.

این جشنواره تابستان امسال علاوه بر مسابقه «سه دقیقه با کتاب»، برگزاری رویداد دیگری را تحت عنوان مسابقه وبژه «سه دقیقه با سعدی» آغاز کرده است. «سه دقیقه با سعدی» با جوایز روزانه و ماهانه، از اول تابستان در صفحات اینستاگرامی و تلگرامی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =