راهکار بازرگانان گره گشای اقتصاد هرمزگان است

بندرعباس- ایرنا- رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس گفت: استفاده از پیشنهادها و راهکارهای سازنده تاجران و بازرگانان در تصمیم گیری‌های مهم اقتصادی استان می‌تواند گره گشای بسیاری از مشکلات در این حوزه باشد.

محمدرضا صفا روز چهارشنبه با اعلام این خبر به رسانه‌ها افزود: تاجران، بازرگانان و همچنین فعالان اقتصادی هرمزگان که تمام دغدغه‌شان برون رفت از شرایط بد اقتصادی و زنده نگه داشتن تولید و به حرکت درآوردن چرخ اقتصاد است، همواره مورد حمایت اتاق بازرگانی بندرعباس هستند.
وی بیان داشت: باتوجه به اینکه اتاق بازرگانی میزبان متخصصان و خبرگان بنگاه های اقتصادی غیردولتی در حوزه‌های مختلف بازرگانی، صنعت، معدن وکشاورزی است لذا با تاکید استاندار هرمزگان امسال شاهد حضور نمایندگان اتاق بازرگانی بندرعباس درنشست‌های اقتصادی استان خواهیم بود.
رییس اتاق بازرگانی بندرعباس اظهارداشت: تعامل استاندار هرمزگان با بخش خصوصی باعث شده که اتاق بازرگانی بتواند جایگاه واقعی خود را در تصمیم‌های مهم اقتصادی استان به دست آورد.
صفا ابرازداشت: بهره مندی از ظرفیت، توان و قابلیت‌های بخش خصوصی باعث تصمیم گیری بهتر و مشارکت فعال آن‌ها در رونق تولید و توسعه اقتصادی هرمزگان و کشور و کسب درآمدهای مناسب حاصل از تولید، تامین، توزیع و صادرات محصولات تولید شده در داخل می‌شود.
وی بیان داشت: بکارگیری ابزارهای مهم برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی، صادرکنندگان و تولیدکنندگان استان هرمزگان در اولویت کاری اتاق بازرگانی در سال جهش تولید است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =