استاندار زنجان: عرضه گوشت مرغ باید بر اساس نرخ ستاد تنظیم بازار باشد

زنجان – ایرنا – استاندار زنجان گفت: از همه مرغداران و کشتارگاه‌های استان انتظار این است تا در عرضه گوشت مرغ، نرخ ستاد تنظیم بازار کشور را رعایت کنند.

فتح الله حقیقی روز چهارشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در محل شرکت تعاونی کشتارگاه صنعتی طیور زنجان برگزار شد، افزود: امروز به دلیل شرایطی که در اثر شیوع کرونا در آن واقع هستیم، انتظار همکاری از سوی تولید کنندگان و عرضه کنندگان داریم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از شهروندان خواست تا در مصرف آب و برق صرفه جویی لازم را داشته باشند تا ارائه خدمات در این حوزه با مشکل مواجه نشود.

استاندار زنجان همچنین بابیان اینکه ایجاد انحصار در تولید و عرضه در حوزه صنعت و کشاورزی مردود است، اظهار داشت: هر کسی در استان بخواهد دنبال ایجاد انحصار باشد، روش و رفتارش مردود است و ما با آن برخورد می کنیم.

حقیقی خواستار شناسایی و مشخص کردن مصداق های انحصار در تولید و عرضه محصولات در استان شد و گفت: شاکله اقتصاد بر رقابت استوار است و این رقابت در تولید و عرضه محصولات یک موضوع جهانی است و پیامدهای مفیدی دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از سفر مدیران عامل بانکهای کشور به استان در روزهای آینده خبر داد و اظهار داشت: مدیران و تولیدکنندگان از این فرصت برای ارائه طرح ها جهت جذب تسهیلات باید استفاده کنند.

استاندار زنجان پیش از برگزاری  جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از چهار واحد بخش دام و طیور شامل شرکت صبا مرغ، کشت و صنعت پایدار، کشتارگاه دام مروارید و کشتارگاه طیور زنجان بازید کرد و از نزدیک درجریان فعالیت و مشکلات آن ها قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، با تدبیر استاندار زنجان، کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان برای بررسی، پیگیری مشکلات و رفاه حال صنعتگران و تولیدکنندگان در واحدهای تولیدی مورد نظر برگزار می‌شود که تا کنون به تصمیم‌های مناسب و راهگشا منجر شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =