۴ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۸
کد خبرنگار: 2242
کد خبر: 83832623
۴ نفر

برچسب‌ها

مرکز نیکوکاری مهیار در ساوجبلاغ فعال شد

کرج - ایرنا - مرکز نیکوکاری مهیار تحت پوشش کانون آموزش قلم چی برای کمک آموزشی به خانواده های نیازمند روز چهارشنبه در شهرستان ساوجبلاغ آغازبه کار کرد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره ) استان البرز در آیین گشایش این مرکز نیکوکاری گفت : این مرکز با هدف ارتقای علمی فرزندان خانواده های نیازمند راه اندازی شده و فرصت مناسبی برای ایجاد عدالت تحصیلی به شمار می رود.

محمد محمدی فر افزود: مرکز نیکوکاری مهیار موجب تسهیل در امر کمک  آموزشی خانواده های نیازمند با اعطای بورسیه و کمک به ارتقای آموزشی خانواده های تحت پوشش کمیته امداد خواهد و در نهایت به رفع عقب ماندگی های اقتصادی می انجامد.

مدیرکل کمیته امداد از مرکز نیکوکاری مهیار به عنوان همراه وهمدل کمیته امداد در تحقق اهداف آموزشی برای دانش آموزان تحت پوشش نام برد.

رییس کمیته امداد امام (ره) ساوجبلاغ به ارائه گزارشی از نحوه خدمات به دانش آموزان، دانشجویان مددجو پرداخت و گفت : از جمله موسساتی که در کنار کمیته امداد خدمات خوبی را ارائه کرده موسسه قلم چی بوده و از توجه موسس و بنیانگذار این مجموعه  قدردانی می کنیم .
احمد حسینی تبار افزود: در ساوجبلاغ ۱۵ مرکز نیکوکاری فعالیت دارد  و این مرکز اولین موسسه نیکوکاری تخصصی در زمینه آموزش شهرستان خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =