آزمایش کرونای بازیکنان تیم فوتبال ذوب‌آهن منفی اعلام شد

اصفهان- ایرنا- پزشک تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: نتایج مرحله چهارم آزمایش کرونای بازیکنان این تیم قبل از دیدار با تیم شهر خودرو مشهد منفی شده است.

امیرحسین شریفیان روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به آغاز مسابقات لیگ برتر و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن جهت رویارویی با تیم شهر خودرو مشهد آخرین آزمایش کرونای خود را انجام دادند.

وی  بیان کرد: همه عوامل تیم شامل بازیکنان، مربیان ، عوامل اجرایی و نفراتی که این تیم را در سفر به مشهد همراهی می‌کنند روز گذشته مجدد مورد آزمایش کرونا قرار گرفتند که جواب آزمایش همه منفی شد.

وی یادآور شد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ورزش و سلامتی بازیکنان اولویت نخست باشگاه ذوب‌آهن است که در این راستا همه اقدام‌ها و فعایت‌های مرتبط قبل و بعد از تمرین و بازی انجام می‌شود.

حیدر بهاروند رییس سازمان لیگ با ارسال نامه‌ای به مدیران‌کل اداره ورزش استان‌ها، روسای هیات‌های فوتبال استان‌ها و مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتر و دسته اول، دستورالعمل برگزاری مسابقات لیگ فوتبال ایران در شرایط کووید ۱۹ را ابلاغ کرد.

در همین راستا میزبانی تیم‌ها در شرایط خاص فعلی منوط به استقرار کلیه الزامات مندرج در دستورالعمل است.

منطقه‌بندی محل برگزاری مسابقات، نقشه استقرار عوامل برگزاری مسابقه، الزامات برگزاری مسابقات،  الزامات سخت‌افزاری ورزشگاه‌ها،  الزامات روز مسابقه، تغییرات موقت در قوانین و مقررات مسابقات برخی موارد دیگر شامل این ابلاغیه است.

اولین مسابقه فوتبال ایران امشب پس از چهار ماه تعطیلی در سایه کرونا بین تیم‌های فولاد و استقلال در ورزشگاه شهدای فولاد در اهواز برگزار می‌شود.

تیم فوتبال ذوب آهن هشتم تیر سال جاری در هفته بسیت و دوم لیگ برتر فوتبال کشور میهمان شهر خودرو مشهد است.

این تیم هم اکنون با ۲۲ امتیاز در مکان یازدهم لیگ برتر فوتسال کشور قرار دارد.

استان اصفهان به ‌عنوان قطب‌ ورزش کشور، داری بیش از ۳۱۱ هزار ورزشکار سازمان یافته و افزون بر یکهزار و ۳۵۰ باشگاه ورزشی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =