اهدای لوازم و تجهیزات ورزشی به فرماندهی انتظامی اهواز

اهواز - ایرنا - مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: یک مجموعه تجهیزات و لوازم ورزشی از سوی این اداره کل به فرماندهی انتظامی اهواز اهدا شد.

احسان حاجی نجف روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل ورزش و جوانان و فرماندهی انتظامی اهواز انجام شد که به دنبال آن وسایل ورزشی مانند میز تنیس روی میز، فوتبال دستی و ... به فرماندهی انتظامی استان تحویل داده شد.

وی افزود: این اقدام در راستای توسعه امر ورزش همگانی و بهبود سلامت و تندرستی برای نخستین بار با همکاری این اداره ‌کل و با حضور سرهنگ دالوند فرمانده انتظامی شهرستان اهواز و معاونت تربیت بدنی فرماندهی انتظامی استان انجام شد.

 مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان افزود: در مرحله اول بیش از ۵۰ بسته ورزشی در اختیار فرماندهی انتظامی اهواز قرار گرفت همچنین بنا داریم تجهیزات ورزشی در اختیار دیگر ارگان ها و نهادهای استان قرار دهیم. 

وی عنوان کرد: پیش از این با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان تعدادی لوازم و تجهیزات ورزشی به شهرداری اهواز، مدارس و زندان های استان اختصاص داده شد تا شاهد نشاط بیشتری در جامعه باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =