شهردار جدید شادگان معرفی شد

آبادان - ایرنا - مسعود امینی به عنوان شهردار جدید شادگان معرفی و از تلاش حمید حاجی‌زاده سرپرست این شهرداری قدردانی شد.

به گزارش ایرنا معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شادگان روز چهارشنبه در آیین معارفه شهردار جدید شادگان بر ساماندهی معابر شهری تاکید کرد و گفت: انتظار داریم شهرداری تلاش بیشتری برای بهبود ترافیک شهری، ساماندهی بافت فرسوده و مبلمان شهری داشته باشد.

سعید جنامی تمرکز بر خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان همچنین نظافت شهر و جمع‌آوری زباله از سوی شهرداری شادگان را خواستار شد و افزود:شهردار باید بتواند از تمامی ظرفیت و پتانسیل خود و مجموعه اداری، برای کمک به پیشبرد اهداف شهری استفاده کند.

وی تصریح کرد: شهروندان شادگانی از شرایط فعلی شهر رضایت ندارند و بارها شاهد اعتراض آنها به خدمات‌رسانی بودیم و انتظار می‌رود شهردار جدید با سوابق خوبی که دارد بتواند مطالبات مردم این شهر را تامین کند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شادگان به روز کردن حقوق کارکنان و کارگران شهرداری را از دیگر  برنامه‌های شهردار جدید دانست و گفت:انتظار می‌رود تا شورای اسلامی شهر حمایت بیشتری از شهردار جدید داشته باشد.

مسعود امینی پیش از این معاون شهرداری کلانشهر اهواز، معاون فرهنگی و ورزشی شهرداری و رییس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اهواز بود. وی اسفندماه سال گذشته با چهار رای موافق و یک رای مخالف اعضای شورای اسلامی شادگان به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد. 

شادگان در فاصله ۷۰ کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =