انتقاد معاون فرماندار از بی توجهی به وضعیت اشتغال در تنکابن

نوشهر – ایرنا – معاون سیاسی ، اجتماعی و امنیتی فرماندار تنکابن گفت : با وجود پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به متقاضیان ، متاسفانه هنوز آمار درستی از میزان اشتغال در این شهرستان وجود ندارد و موفقیت این طرح در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ابراهیم عسگرپور روز چهارشنبه در دومین جلسه کارگروه اشتغال و اقتصاد مقاومتی شهرستان افزود : دولت با وجود تمامی مشکلات در بخش تامین منابع مالی، تسهیلات کم بهره بسیار خوبی برای اشتغالزایی در نظر گرفته و این تسهیلات در سطح شهرستان تنکابن توزیع شد اما متاسفانه هیچ آمار و ارقامی درستی از میزان اشتغال ایجاد شده در این بخش وجود ندارد.

وی اظهار داشت : از سال ۹۷ تاکنون دستگاه های متولی ، افراد واجد شرایط را برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی کردند و آنها نیز از این امتیاز بهره مند شدند ، اما همین دستگاه ها در زمینه میزان اشتغالزایی صورت گرفته آمار درستی ارائه نمی دهند.

عسگرپور با بیان اینکه مصوبات کارگروه اشتغال و اقتصاد مقاومتی لازم الاجراست ، تاکید کرد : از آنجا که برنامه محور نیستیم ، افق و چشم انداز مشخصی در این زمینه نداریم و باید این روند تغییر کند.

وی افزود : مدیران دستگاه های اجرایی در زمینه اشتغالزایی باید خودجوش عمل کنند و تنها به جلسات کارگروه اشتغال و اقتصاد مقاومتی اکتفا نکنند.

معاون فرماندار تنکابن گفت : در زمینه اشتغالزایی ریل گذاری درستی صورت گرفته و ادامه این کار باید با عزم و خرد جمعی صورت گیرد.

وی افزود : ایجاد اشتغال و پایداری آن بسیار حائز اهمیت است و باید همه تلاش کنند تا این سیاست دولت به طور کامل اجرا شود تا نتایج مثبت آن برای مردم بازگو گردد.

شهرستان ۱۷۰ هزار نفری تنکابن در غرب مازندران قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =