نایب رییس فدراسیون کشتی: منتظر مجوز وزارت ورزش برای برگزاری مسابقات هستیم

تهران- ایرنا- نایب رییس زنان فدراسیون کشتی با بیان اینکه برای برگزاری مسابقات منتظر مجوز وزارت ورزش و جوانان هستیم، گفت: قرار بود مسابقات قهرمانی کشوری را در مرداد برگزار کنیم اما هنوز اجازه فعالیت به ما داده نشده است.

فاطمه درخشانی روز جمعه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: هنوز اجازه فعالیت در کشتی به ماه داده نشده است. قرار بود که اتحادیه جهانی کشتی تقویم مسابقات را در تیر ماه اعلام کند اما با بحران کرونا برنامه مسابقات را ۱۰ شهریور عنوان میکنند.

وی افزود: با توجه به چنین وضعیتی هنوز اجازه‌ای برای فعالیت در کشتی صادر نشده است. قرار بود در مردادماه مسابقات قهرمانی کشوری کشتی آلیش برگزار شود اما متاسفانه هنوز چیزی اعلام نشده است. فدراسیون نیز براساس همان تقویمی که برای مسابقات در نظر گرفته است، پیش می‌رود. اگر اجازه فعالیت در کشتی را بدهند، این مسابقات در همان تاریخ مشخص شده برگزار می‌شود.

نایب رییس زنان فدراسیون کشتی عنوان کرد: در تقویم اتحادیه جهانی کشتی تاریخ دقیق مسابقات جهانی کشتی آلیش در ترکیه را  هنوز تعیین نکردند. فقط عنوان شد که در آذر ماه این مسابقات برگزار می‌شود. با توجه به چنین شرایطی به طور کل برنامه مسابقات اتحادیه جهانی تغییر می‌کند و کرونا همه چیز را تحت شعاع قرار می‌دهد.

وی ادامه داد: چون هنوز چیزی به ما اعلام نکرده ‌اند، همچنان منتظر هستیم تا پس از کسب مجوز از وزارت ورزش و جوانان مسابقات و تمرینات داخلی را آغاز کنیم. در این مدت نیز ملی‌پوشان زیر نظر مونا میرزایی سرپرست تیم ملی تمرین می‌کنند. وی برنامه‌های لازم را در اختیار آنان می‌گذارد.

درخشانی یادآور شد: باشگاه‌های کشتی هنوز اجازه فعالیت ندارند و این رشته نیز ورزشی تن به تن است و کشتی‌گیران اکنون می‌توانند در فضای باز یا در منزل تمرین کنند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =