بهره برداری از ۳۷۳ طرح عمران روستایی در هفته دولت

خرم‌آباد - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: اعتبار۳۷۳ طرح عمرانی از محل اعتبارات سیل تامین شده و در هفته دولت بهره برداری می‌شود.

گودرز امیری روز سه شنبه در جلسه بررسی پیشرفت فیزیکی ساخت مسکن محرومین بیان کرد: بر اساس تفاهم نامه ای که بین سازمان برنامه و بودجه کشور، بنیاد مسکن کشور و استانداری منعقد شده ساخت ۲ هزار واحد مسکونی روستایی از مهرماه سال گذشته در سطح روستاهای استان شروع شده است.

 وی با بیان اینکه جامعه هدف خانوارهای دارای واحدهای مسکونی غیر مقاوم و در معرض خطر و خانوارهای محروم فاقد مسکن مناسب و ساکن در روستاها هستند اظهار داشت: اجرای پروژه ها و به بهره برداری رسیدن این ۲هزار  واحد در شهریور ماه سال جاری باید تسریع شود.
معاون امور عمرانی استاندار در ادامه بر پیگیری تمدید تفاهم نامه منعقده و اخذ سهمیه هر چه بیشتر در جهت تامین مسکن محرومین استان تاکید کرد.

در این جلسه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز گزارشی از روند پیشرفت فیزیکی تامین مسکن محرومین موضوع تفاهم نامه فی مابین و پروژه های تامین اعتبار شده از محل اعتبارات جبران خسارات وارده از سیلاب سال گذشته ارائه کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =